Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ZenXDarkBlue Tema Konu Açma Sorunu

Emirhan1327

Aktif kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Web sitesi
emirhany.com
Merhabalar;

ZenXDarkBlue adlı temayı yükledim. Konu açma sayfasında konu başlığı ve dosya yükleme yerleri var. Konu içeriğinin yazılacağı yer yok. Nasıl düzeltebilirim ?

Sis

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Merhabalar;

ZenXDarkBlue adlı temayı yükledim. Konu açma sayfasında konu başlığı ve dosya yükleme yerleri var. Konu içeriğinin yazılacağı yer yok. Nasıl düzeltebilirim ?

Konu başlığını girdiğiniz zaman hemen alt sekme de konu içeriğini gireceğiniz bölüm açılmıyor mu ?

Normalde bu xenforonun bir özelliği :) Sırf bunun için konu aç butonu ekledim :)

Emirhan1327

Aktif kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Web sitesi
emirhany.com
Konu başlığını girdiğiniz zaman hemen alt sekme de konu içeriğini gireceğiniz bölüm açılmıyor mu ?

Normalde bu xenforonun bir özelliği :) Sırf bunun için konu aç butonu ekledim :)
Yok değişen bir şey olmuyor.

Sitemde main forumdan test edebilirsiniz. Ziyaretçiler için konu açma yetkisi verdim.

Site adresi: forum.emirhany.com

Xenforo Sürümü: 2.1.0
Tema Uyumlu Sürüm 2.0.0
Tema Linki : XF 2.0 Style - ZenXDark Blue

TREND

Yeni kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
[QUOTE = "Emirhan1327, yayın: 36867, üye: 354"]
Çözüldü. Konu kilitlenebilir.
[/QUOTE]
Çözümü yazar mısınız

Sedat ALTAY

Kullanıcı
XGT 1 kullanıcı
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama tema çok hoş ve aynı sorun bende de var tema sahibi yardımcı olursa çok memnun oluruz.