Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

ZenXDarkBlue Tema Konu Açma Sorunu

Emirhan1327

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar;

ZenXDarkBlue adlı temayı yükledim. Konu açma sayfasında konu başlığı ve dosya yükleme yerleri var. Konu içeriğinin yazılacağı yer yok. Nasıl düzeltebilirim ?

Üstadım konu açan arkadaşın yazdığı sorunun aynısı konu açamıyoruz konulara cevap yazamıyoruz default tema yı seçince sorun yok ama bu TEMA’yı aktif edince belirtilen sorunlar çıkıyor.

arkadaş sorunu çözmüşsünde insan gibi yazaydın bari nasıl çözüldü diye tema benimde hoşuma gitti ama konu açma bölümüne girince sadece başlık ekliyorsun konuyu yazacagın bölüm yok nasıl çözülebilir

temanın hataları giderildiyse indire bilirim .. konu açma problemi mi var bunda . sanırım halledebiliriö bir bakmak lazım

indirdimde ben begenmedim top istatislik arka plan renkleri berbat siyah beyaz şerittli . zevkime dışıardan uyuyorda kullanılacak bir tema değil bana uymuyor . hoş yinede

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.