Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

ZenXDarkBlue Tema Konu Açma Sorunu

Emirhan1327

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar;

ZenXDarkBlue adlı temayı yükledim. Konu açma sayfasında konu başlığı ve dosya yükleme yerleri var. Konu içeriğinin yazılacağı yer yok. Nasıl düzeltebilirim ?

Merhabalar;

ZenXDarkBlue adlı temayı yükledim. Konu açma sayfasında konu başlığı ve dosya yükleme yerleri var. Konu içeriğinin yazılacağı yer yok. Nasıl düzeltebilirim ?

Konu başlığını girdiğiniz zaman hemen alt sekme de konu içeriğini gireceğiniz bölüm açılmıyor mu ?

Normalde bu xenforonun bir özelliği :) Sırf bunun için konu aç butonu ekledim :)

Konu başlığını girdiğiniz zaman hemen alt sekme de konu içeriğini gireceğiniz bölüm açılmıyor mu ?

Normalde bu xenforonun bir özelliği :) Sırf bunun için konu aç butonu ekledim :)
Yok değişen bir şey olmuyor.

Sitemde main forumdan test edebilirsiniz. Ziyaretçiler için konu açma yetkisi verdim.

Site adresi: forum.emirhany.com

Xenforo Sürümü: 2.1.0
Tema Uyumlu Sürüm 2.0.0
Tema Linki : XF 2.0 Style - ZenXDark Blue

Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama tema çok hoş ve aynı sorun bende de var tema sahibi yardımcı olursa çok memnun oluruz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.