Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XF2  URL Türkçe karakter sorun giderici - Custom URL Romanization

XF 2.0 Eklenti XF2 URL Türkçe karakter sorun giderici - Custom URL Romanization 2.0.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Sorun yok, gerekeni sana yazdım beni sinirlendirmeye çalışma.
Madem geliştirdin, bir seviye atlat eklentiye upper ve lower seçenekleri liste halinde seçmeli olarak ver. Panelde kullanıcı seçebilsin karakter değişimlerini ben bunu yapmak istiyordum. Bunu yapıp yayınlarsan bende kullanırım sonuçta destek siten var.

xFDestek.com » xenForo Türkçe Destek Topluluk Forumu

Deneyip bildireceğim.

Düzenleme: Çalışıyor eyvallah daha önce Router.php adlı dosyadan değiştirerek denemiştim o işe yaramamıştı.

Elinize sağlık....
Paylaşım ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Adsız.png
Merhaba, Hocam Ben Eklentiyi Yükleyip Aktif Ettim..
Arama Motoru Paneli Üzerinden "Arama motoru dostu URL yapısını kullan" Aktif Edince 404 Sayfası Veriyor...

Arama motoru dostu URL yapısı aktifken "index.php?" tarzında bir URL yapısına sahip olmayacaktır.Forum URL yapısı tüm alanlarda yeniden yazılacak ve /forum/konu-basligi-İD tarzında bir URL yapısına dönüştürürlecektir.
Bu sistemin çalışması için sunucuzda mod_rewrite modülü kurulu ve aktif olmalı aynı zamanda FTP forum dizininde .htaccess dosyanız bulunmalıdır.

Panel Altındaki Yazıda Bulunan .htaccess Dosyası Lazım Diyo Panelimde Mevcut Ancak..
.htaccess Diye Değilde Düz Olarak htaccess.txt Olarak Mevcut Önceden Kullandığım Forum Yazılımında Txt Olarak Görünmüyordu..
Nerede Yanlış Yaptığımı Anlatırsanız Sevinirim...

Bu Arada xenforo Yazılımında Yeniyim..
Ceviri için Tüm xenforo.gen.tr Ekibine Teşekkür Ederim..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.