Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Ultimate Postbit v2

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Ultimate Postbit v2 1.2.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
postbite sticky (yapışkanlık özelliği vermişsiniz top vermişsiniz bozmuş) bu postbitte yapışkan özelliği yok ama en kısa zamanda eklerim ben. Şu an sorununuzu çözdüm kontrol sağlarsınız.

buna bir çözüm bulamazmıyız ne yaptıysam gelmedi posbit kurulum sonrası herhangi bir şablona editleme ve eklenecek kod felan varmı ? :)

Default tema da durum nedir?
tema halen default olarak duruyor farklı teme kurdugu zaman hafif değişiklik oluyor fakat şuankı temada neden postbitte konu sayısı mesaj sayısı vb. bilgiler göremiyorum:(

tema halen default olarak duruyor farklı teme kurdugu zaman hafif değişiklik oluyor fakat şuankı temada neden postbitte konu sayısı mesaj sayısı vb. bilgiler göremiyorum:(

Admincp -> Görünüm ve Diller -> Tema Özellikleri -> Mesajlar alanına gelin aşağıdaki göstermek istediğiniz alanları işaretleyip kayıt edin.

xfmsj.jpg

herhangi bir değişiklik olmadı malesef.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.