Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Ultimate Postbit v2

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Ultimate Postbit v2 1.2.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
netr0n netr0n Hocam bende panel gözükmüyor bunun yerine Thread ads eklentisinin paneli gözüküyor ve sitemde yüklü olmadığı halde.

Merhabalar
Ben eklentiyi yükledim. Xenforo 2.1.10 Patch 2 versiyonunu kullanıyorum. Eklentinin Ultimate Postbit 1.2.6 sürümünü kurdum. ama herhangi bir değişiklik olmadı. Aşağıdaki gibi görünüyor

Ekran Alıntısı3.PNG

Admin cp görünüm diller tema özellikleri kullandığınız tema mesaj bölümünden posbitte göstermek istediğiniz alanları seçebilirsiniz

Merhabalar,
Postbit çok güzel ancak yardıma ihtiyacım var. Rozet eklentisi kullanıyorum ama postbit üzerinde rozetler gözükmüyor. Düzenlemem gereken yerleri bir türlü bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklenti : Badges
Aşağıdaki görselde olduğu gibi rütbenin altında aktif olmasını istiyorum ama maalesef başaramadım :D

featured_message-png.209906

Şimdiden teşekkür ederimm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.