Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Ultimate Postbit v2

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Ultimate Postbit v2 1.2.6

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
post boyutlarınız ve avatar boyutlarınız varsayılan ayarlarda ise eklentinin çalışmasında kusur veya hata yok..
ama less şanlondan avatara veya posbite bir işlem yaptıysanız eklenti çakışmıyor ama görselde bozukluk oluyor .. default tema oluşturup deneyin local hosta gerek yok. gayet sağlıklı çalışan bir eklenti bir kaç defa kurdum kaldırdım editlemeye çalıştım yediremedim o ayrı mevzu

özel alan eklemesi yaptım ama eklentiyi kurunca özel alanlarımı göstermiyor tema özellikleri kısmından özel alanları gösteri seçiyorum ama göstermiyor nasıl göstermesini sağlarız ?

buradaki özel alan ekleme yöntemiyle ekledim eklentiyi kaldırınca posbitte özel alanım var ama bu eklenti çalıştırınca yok

ustam kurdum ama mobilde hata veriyor mesajlar yok ve unvanlar yerleri abur cubur oluyor ne yapabilirim

Arkadaşlar, hangi versiyona kurulum yapıyorsunuz, temanız özel bir tema mı? Yani postbit alanı özelleştirilmiş mi?

Yusufcuğum eklentiyi bir çok yere kurdum, hatta 2.2 sürümlerinde bile sorunsuz çalışıyor. Postbit alanında muhakkak bir değişiklik var ki hata alıyorsunuz. Mesela eklediğiniz resimde bir border görüyorum. Nereye kurdunuz bilmiyorum ama bir giriş atarsanız bakabilirim.

Yusufcuğum eklentiyi bir çok yere kurdum, hatta 2.2 sürümlerinde bile sorunsuz çalışıyor. Postbit alanında muhakkak bir değişiklik var ki hata alıyorsunuz. Mesela eklediğiniz resimde bir border görüyorum. Nereye kurdunuz bilmiyorum ama bir giriş atarsanız bakabilirim.
yazdım abi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.