Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Ultimate Postbit Beta 1.0.4

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Eklenti ile ilgili bir hata var 1.0.3 kullandım 1.0.4 ilede denedim.

Hata sadece ilk konu açan kişide yaşanıyor varsayılan şekilde görünüyor cevap atan üyelerde sıkıntı yok ve açılan konulara bakıyorum son 10 konuya bazısında bu anlattığım hata var bazısında yok özel bir tema falan da kullanmıyorum eklentiyi yüklediğim tarihten önce açılmış konularda sıkıntı yok.

:p It's worth to registration and activation for this add-on even i don't understand most contents here.

Hata sadece ilk konu açan kişide yaşanıyor varsayılan şekilde görünüyor cevap atan üyelerde sıkıntı yok ve açılan konulara bakıyorum son 10 konuya bazısında bu anlattığım hata var bazısında yok özel bir tema falan da kullanmıyorum eklentiyi yüklediğim tarihten önce açılmış konularda sıkıntı yok.

cevap yazilmamış kanularda postbit gözükmüyor eski haliyle gözüküyor..

cevap yazilmamış kanularda postbit gözükmüyor eski haliyle gözüküyor..

Bahsettiğiniz sorunu kontrol ettim ama böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bunun sebebi diğer eklentilerinizden de kaynaklanabilir. Birde onları devre dışı bırakarak test etmenizi öneririm.

Merhaba arkadaşım, tekrar :) için tekrar teşekkür etmek istiyorum, ve birkaç gün önce kendimi Escalera'nın kullanıcı isimlerini göstermeyi bıraktığımı ilan ettim. Şimdi bile konu hakkındaki yorumlarımı incelediğimde, ilk yorumdan beri gösterimin durduğunu fark ettim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.