Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 Eklenti [XenGenTr] Ultimate Postbit Beta 1.0.4

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhaba, sorunumu takip et, bana yardım etmene ihtiyacım var, mp için sana bir kullanıcı ve sitemden bir geçiş bırakıyorum, böylece sana söylemeye çalıştığım şeyi görebiliyorsun ve diğer şey ise özel konuşmaların mükemmel olan tamamlayıcıyı göstermemesi. Burada yaptım özel konuşmalarda nasıl göründüğüne dair bir resim bırakıyorum
subir.png

/**Automatically Merged Double Post **\

Sanki başka hiç bir şey olmasaydı, bu sayıyı düzenleyebileceğim 7 alan vardı

Son düzenleme:
Bende çalışmadı. Acaba sadece default temada mı çalışıyor?

ellerine sağlık. Başarılı bir iş çıkartmışsın. Tercihen büyük avatar kullananlarda düşünülmeli bence :p
Birde tabi kare avatarlar :)

Tek hoşuma gitmeyen kesilen renklerin kontrast etkisi. Biraz yumuşak geçişlerle birleşebilirdi.

Teşekkür ederim ilerleyen zamanlarda alpha sürümden çıkana kadar bir çok yenilik ekleyeceğim kardeşim. Listeye ekledim ;)

tesekkurler hocam suan calısıyor

/**Otomatik olarak arka arkaya atılmış mesak birşeltirildi **\

Netron Hocam Google Azızlıgıne Ugradık :eek:

Eklentıyı Forumda Bulamayınca Google Arama Yapıp Mesaj Yazayım Derken

Buraya Yazmak Yerıne Xenforonun Kendı Destek Sıtesıne Yazımısım , Sonra Burdakı Mesajımı Goremedım

Mesajım Sılındımı Derken Megersem Oraya Yazmısız.. :p

Hiç problem değil :)

Merhaba, sorunumu takip et, bana yardım etmene ihtiyacım var, mp için sana bir kullanıcı ve sitemden bir geçiş bırakıyorum, böylece sana söylemeye çalıştığım şeyi görebiliyorsun ve diğer şey ise özel konuşmaların mükemmel olan tamamlayıcıyı göstermemesi. Burada yaptım özel konuşmalarda nasıl göründüğüne dair bir resim bırakıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 2633

/**Automatically Merged Double Post **\

Sanki başka hiç bir şey olmasaydı, bu sayıyı düzenleyebileceğim 7 alan vardı

Eklentiyi yarın güncelleyeceğim konuyu takip edin lütfen.

Bende çalışmadı. Acaba sadece default temada mı çalışıyor?

Eğer temanız default temadan çıkarılıp farklı bir kodlama yapıldıysa doğal olarak çalışmayacaktır.

Son düzenleme:
Teşekkürler, eğer mükemmel görünüyorsa, bazı şeyler hala ortaya çıkıyor ama burada size özel bir konuşma yaptığım sırada başka bir sorunla karşılaşıyorum, sağ taraftaki üst kısımdaki nickimi tıkladığımda bana gösteriliyor
Screenshot-2018-3-13 por aki.png
ve forumu başka bir yerden izlediğimde bu şekilde gider
Screenshot-2018-3-13 xForo UIJ.png
Ek bilgi bilgi grubunun aynı renk almasını sağlamak için herhangi bir yolu var mı ???

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.