Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması

[XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması
XenForo 2 için yapılmış xenforo 2 teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (1) Forum konusu

Hocam Tema Ne Zaman Çıkıcak ? yada çıktımı kullanan bi site varmı

Tema uzun zamandır satışta zaten temanın 25 dakikalık videosu ve 20 adetten fazla resmi bulunmaktadır.

Ayrıca size cevap olarak değil de genel olarak bilgilendireyim. Bu temayı bir çok kişi kullanıyor.

Ben bu temanın aynısı yaparım editciyim neticede yapamayacağım esinlenemeyeceğim birşey yoktur... Bana yaptırırsanız ben peşin trink 800 dolara yaparım.. Oda netronun kodlarını çalamıyorum baya bir uğraşmam lazım adasdaf bana yaptırmayacaksanız bana göre bu tema görüntüsü 220 dolar gayet uygun... Zaten bunu alanlar bunun benzerinin olmamasını isteyenler... Niyeyse netron bir tema yaptığında r10'dan birileri buraya zıplıyor.. La adamı kıskanmayın :D çalışın sizde yapın..

Ekli dosyayı görüntüle 15621

Herkese merhabalar arkadaşlar, XenForo.Gen.Tr olarak her zaman sizlere farklı ürünler, farklı temalar sunmaya çalışıyoruz. Türkiye dışından kimsenin satın alamayacağı ve sadece Türkiye'deki kullanıcılarımıza sunduğumuz bu farklı ürünlere bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyuyoruz.

Ben Sıkılırım okurken diyen arkadaşları videolu anlatıma alabiliriz. :)

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

[XenGenTr] Hexagon teması biraz farklı ve komplike bir temadır. Kullanıcıların hem sosyal ağ havası alabileceği hem de forum havası alabileceği bir tasarım anlayışıyla kodlanmıştır.

Temamıza gece gündüz modu bulunmaktadır. Neredeyse temanın her alanında kullanıcılara border ve çevrim içi çevrim dışı özellikleri ekledik.

Her üyenin profil alanında eklediği kapak fotoğrafları, konu içindeki ilk postbit alanına uyarlanmıştır. Bu alana temaya özel bir kaç eklenti kodlanmıştır. Kısaca bahsetmek gerekirse, mesaja dayalı ödül sistemi, takip etme, tekipten çıkma, takipçi sayısı, takip sayısı gibi özel alanlar eklenmiştir. Her kullanıcının kendisine ait kapağı bulunmakta ve kullanıcının konu açmasını teşvik edici bir yapıya getirilmiştir. Temadaki bu özel kapak eklentisi, xenforo'un kendi kapak sistemini kullanmakta olup, konuda yüzlerce üye de olsa sadece tek bir kullanıcıya sorgu yapmakta ve ek yük sorunu bindirmemektedir.

Ekli dosyayı görüntüle 15622

Ekli dosyayı görüntüle 15623

Ekli dosyayı görüntüle 15639

Ekli dosyayı görüntüle 15638

Ekli dosyayı görüntüle 15624

Ekli dosyayı görüntüle 15641

Ekli dosyayı görüntüle 15625

Ekli dosyayı görüntüle 15626

Ekli dosyayı görüntüle 15627

Ekli dosyayı görüntüle 15633

Bazı durumlarda forumlarımızda yayınladığımız duyurulara kullanıcılar dikkat etmiyor ve forumda kural hataları yapabiliyorlar. Bu duyuru alanını daha belirgin hale getirmek için duyuru alanını aşağıdaki gibi kodladık.

Ekli dosyayı görüntüle 15628

Forum ana sayfamızda bulunan kategorilere kapak resimleri ekledik. Dilerseniz her kategoriye farklı farklı kapaklarda ekleyebilir, dilerseniz kapakları sabit, yapabilir dilerseniz animasyonlu yapabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 15629

Ekli dosyayı görüntüle 15630

Ekli dosyayı görüntüle 15631

Ekli dosyayı görüntüle 15640

Profil alanlarına kadar en ince ayrıntısına kadar düzenledik.

Ekli dosyayı görüntüle 15636

Konu listesini unutmadık o alanda da çalışmalarımızı başarıyla tamamladık.

Ekli dosyayı görüntüle 15637

XenGenTr istatistik alanını temaya uyarlı hale getirdik.

Ekli dosyayı görüntüle 15632

Hexagon login alanını biraz daha şık hale getirdik.

Ekli dosyayı görüntüle 15643

Footer alanı için şık bir görünüm hazırladık. Bu alanda bile border, çevrim içi, çevrim dışı özelliklerini es geçmedik.

Ekli dosyayı görüntüle 15634

Temanın satışı ile alakalı belirli bir tarih yoktur. Tema tek domainde çalışır şekilde ayarlanacak ve dosyaları şifrelenmeden satışı yapılmayacaktır. Satışa çıktığında yine bu konuda bilgilendirmeler yapılacaktır.

XenForo.Gen.Tr
;)
Teşekkürler nasil indire bilirim?

merhaba.temayı almak ıcın gorusmek ıstıyorum.özel mesaj atamadım hızlı iletişim kurabılecegımız bır kanal iletirsenız sevınırım netr0n netr0n

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2 ioncube
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,800.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,250.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.