Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması

[XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması
XenForo 2 için yapılmış xenforo 2 teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (1) Forum konusu

Yes it works but we do not sell add-ons or themes outside of Turkey.
Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama neden yurt dışına ürün satmıyorsunuz. Satmanız durumunda hem para hem de tanınırlığınız artmaz mı ?

Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama neden yurt dışına ürün satmıyorsunuz. Satmanız durumunda hem para hem de tanınırlığınız artmaz mı ?
W a r e z e düşüp tüm ulusa ücretsiz dağıtılarsa ne olacak? ☺️ Ayrıca maddiyatla ilgisi yok yurt içi müşterilerinide seçiyorlar. Banada başlarda tuaf geliyordu ama işin içine girince anladım ne kadar mantıklı olduğunu ?

Yurtdışı kullanıcılarına gerek yokki, örneği TÜRK w-a-r-e-z siteleri. etiket ile netron'un hazırladığı temaları sağdan soldan çalıp veya ücret karşılığı alıp kendi sitelerinde veya başka platformlarda ücret karşılığında satıyorlar, Bunların hepside TÜRK. Yurdışından domain ve hosting alıp iletişim bilgilerini gizli tutup ns'leri cloud flareye yönlendirip w-a-r-e-z site açıyorlar. TÜRK - TÜRK'e bunu yaparmı ? aha işte yapıyor.
"bize ne gelirse, bizden gelir düşmanlık"

Yurtdışı kullanıcılarına gerek yokki, örneği TÜRK w-a-r-e-z siteleri. etiket ile netron'un hazırladığı temaları sağdan soldan çalıp veya ücret karşılığı alıp kendi sitelerinde veya başka platformlarda ücret karşılığında satıyorlar, Bunların hepside TÜRK. Yurdışından domain ve hosting alıp iletişim bilgilerini gizli tutup ns'leri cloud flareye yönlendirip w-a-r-e-z site açıyorlar. TÜRK - TÜRK'e bunu yaparmı ? aha işte yapıyor.
"bize ne gelirse, bizden gelir düşmanlık"

o satılan temalarda ben sorunsuz calısanına denk gelmedım bugune kadar. calısmıyor calıstıramıyorlar duzgun bır sekılde.

Ben hepsini tek tek denedim hiç birinde sorun yok. XGT temalarını olduğu gibi paylaşım yapıyorlar. ama benim tek favorim V4 gerisi umrumda değil, bana deselerki aha v9 bedava veriyom sitene kur kurmam öylede kuralcıyımdır. :)

Son düzenleme:
Hocam ellerine sağlık.Çok güzel duruyor ama benim merak ettiğim konu içinde rank profil yazı stili vb duruşu nasıl olduğu? Foto yayınlama şansınız yok mu? Rica etsem.

Hocam ellerine sağlık.Çok güzel duruyor ama benim merak ettiğim konu içinde rank profil yazı stili vb duruşu nasıl olduğu? Foto yayınlama şansınız yok mu? Rica etsem.
Merhaba, teşekkür ederiz.

Konuda resimler mevcut hatta detaylı videosu da mevcut.

• Beğen
Tepkiler: RON
bu temayı satın aldığızda resımde neler varsa onlarla beraber satın alıyoruz değil mi , ek olarak eklenti felan satın almamıza gerek yok

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2 ioncube
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,800.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,250.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.