Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması

[XenGenTr] Hexagon Style XenForo 2 Teması
XenForo 2 için yapılmış xenforo 2 teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (1) Forum konusu

Demosu mevcut mudur acaba? Canlı olarak görebilir miyiz? Varsa link atabilir misiniz netr0n netr0n

Olympus Youzer Landing Page Tamamen bunu kullanmışsınız '' Eski sürümünü '' peki izniniz var mı ?

Ticari bir konuya gelip bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Herkes gibi trend yakalamak için bazı temalardan esinlendiğim doğrudur ama kimsenin tek satır kodunu almam. Esinlenirim oturup koda dökerim. Bu bahsettiğiniz temayı yeni görüyorum. Tamamen kullanmışsınız dediğiniz alanların ekran görüntülerini karşılaştırarak atın, burada karşılaştırayım. Hatta kodlarına da bakalım. Birisi xenforo teması biri wordpress teması ne demek tamamen almışsınız? Tamamen dediğiniz alanları derhal atın buraya bakalım beraber.

birbirine çok yakın temalar wordpress de Bu Temayada yakın bir tema ancak saygı duymak gerekir

4v5net 4v5net

Kodlama Yapısı'na Bakmak Lazım Ayrıca Suanda Dünya Üzerindeki Bütün Siteler Birbirine benziyor
ayrıca o wordpress bu xenforo onu ona çevirmek bile saygı duyulcak bi iş tema cok süper olmuş Satın Almayı Düşünüyorum

Ticari bir konuya gelip bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Herkes gibi trend yakalamak için bazı temalardan esinlendiğim doğrudur ama kimsenin tek satır kodunu almam. Esinlenirim oturup koda dökerim. Bu bahsettiğiniz temayı yeni görüyorum. Tamamen kullanmışsınız dediğiniz alanların ekran görüntülerini karşılaştırarak atın, burada karşılaştırayım. Hatta kodlarına da bakalım. Birisi xenforo teması biri wordpress teması ne demek tamamen almışsınız? Tamamen dediğiniz alanları derhal atın buraya bakalım beraber.
Elbette hepsini hazırlayıp buraya değil de ek konu olarak açacağım. Canlı demo bağlantısını iletirseniz birebir benzeyen yerlerin ekran görüntüsünü alıp atarım.

Wordpress teması değildir. HTML bir temadır ve xenforo olsun veya farklı scriptler olsun rahatlıkla bu tema giydirilebilir.

Son düzenleme:
birbirine çok yakın temalar wordpress de Bu Temayada yakın bir tema ancak saygı duymak gerekir

4v5net 4v5net

Kodlama Yapısı'na Bakmak Lazım Ayrıca Suanda Dünya Üzerindeki Bütün Siteler Birbirine benziyor
ayrıca o wordpress bu xenforo onu ona çevirmek bile saygı duyulcak bi iş tema cok süper olmuş Satın Almayı Düşünüyorum
Ben zaten arkadaşın yaptığı işe saygı duyuyorum. Arkadaşlardan alışveriş de yapmış birisiyim, sadece merakımdan bunları soruyorum. Benim gördüğüm bu Olympus html teması birebir xenforoya geçmiş gibi arkadaş esinlenmiş olabilir ben burada html temayı çalmış anlamına getirmiyorum. Sizde inceleyin sizde görün

Ben zaten arkadaşın yaptığı işe saygı duyuyorum. Arkadaşlardan alışveriş de yapmış birisiyim, sadece merakımdan bunları soruyorum. Benim gördüğüm bu Olympus html teması birebir xenforoya geçmiş gibi arkadaş esinlenmiş olabilir ben burada html temayı çalmış anlamına getirmiyorum. Sizde inceleyin sizde görün

İşte konudaki yazılan mesajları okusanız, dediğiniz temadan birebir geçirmişsiniz gibi kesin bir dille konuşmayacaktınız ama neyse bahsettiğiniz temayı yeni gördüğümü söylememe rağmen siz ısrarla oradan almışsınız diyorsunuz.

Biz bunları daha önce dile getirdik keşke okusaydınız.

Bakınız:
Cevap olarak:
Şimdi burada da tekraren söyleyelim esinlenmek farklı şeyler, temanın birebirini almışsınız demek farklı şeylerdir.

Cevap olarak yazdıklarımı tekrar yazayım.

Esinlendiğim tema hexagon frameworkünü kullanmıştır temanın adı bu yüzden hexagondur. Bu framework ise ücretsiz bir frameworktür yani herkes tarafından kullanılabilir ama bunu xenforo'a uyarlamak öyle basit bir iş değildir. Daha önce mesajlarda detaylıca anlattık. Temaları, trendleri belirleyerek ve bakarak kullandıkları frameworkler üzerinden çalışma yapıldı. Öyle oradaki bootstrap kodunu alıp xenforo'a ekleyemezsiniz. Hexagon temasındaki her kod tarafımca yazılmıştır. Hemde kendi yazdığım grid kodlarıdır. Esinlendiğim alan ise 2. resimde açıkça görülüyor. Bu da frameworktür o kişiye o şirkete ait değildir.

xxx.png

sssss.png

Ayrıca aşağıdaki temalarda aynı ticari sitede bulunmakta bu mantıkla hepsi birbirinden almış hatta sizin bahsettiğiniz temadan daha önce yayınlanmış aynı grafik paketini kullanarak temalar çıkarılmış ki bu grafik paketlerine de herkes ulaşabilir. Aynı sitede cirkle teması da var neredeyse birebirini esinlenip sadece hexagon frameworkünü kullanmamış ama bootstrap yapısını bootstrapa göre kodlamak basit iş. Bootstrap ile kodlanan siteler zaten birbirine çok benzer el mahkum. İkisi de birbirinden esinlenmiş. Hatta profil kapak tasarımı yapan tüm temalar birbirinden esinlenmiş ama hepsi de facebooktan esinlenmiş. İzin almışlar mı bilmiyorum :)

s2.png

Bakınız:

ss3.png

Bakınız:

timeline.png

Bakınız:

sss4.png

Bakınız:

ss5.png

Toparlayacak olursak, her gördüğünüz kapak profil tasarımını bakarak temanın tamamanı hatta birebirini almışsınız izniniz var mı diye kesin dille konuşursanız; Sizin dediğiniz şey esinlenmeye girmiyor.

Hexagon temasının sadece kapak profil tasarımı bunlara benzemektedir. Tema xenforo temasıdır kapak tasarımı dışında ne wordpresse benzetebilirsiniz nede buradaki temalara benzetebilirsiniz.

Örnek sizin kullandığınız tema:

Sizin siteniz ve sizin tarafınızdan düzenlenen footer

footer.png

r10'un footer

f2.png

Herkes bir yerlerden esinlenir, yoksa belirli bir süre geçtikten sonra ürün çıkaramazsınız. Bu ya framework yardımı ile olur ya psd ile ya da farklı güzel şeylerden esinlenilerek.

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2 ioncube
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,800.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,250.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.