Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forumdan tüm konuşmaları gör,sil

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forumdan tüm konuşmaları gör,sil 2.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
ios da calısmıyor mikrop tıklınca ses gitmiyor yada yazdırmıyor.

Gardaşım, orijinalinde
Kod:
recipients
            FROM xf_conversation_master
            ORDER BY conversation_id DESC
            LIMIT ?
            ", $limit);
böyle görünüyor.

Orijinalini,
Kod:
recipients FROM xf_conversation_master ORDER BY last_message_date DESC LIMIT ?", $limit);
olarak değiştiriyoruz. Doğru mu?

ben mysql kodlarında sql çağırmayı tek satırda görmeye alışık olduğum için tek satıra düşürdüm, kodlar aynıysa sıkıntı yok, alt satır olması fark etmez.

kısacası ilgili yerde; "conversation_id" > "last_message_date" olarak değişecek... sql çok iyi bilmeyen vardır diye öyle yazdım.

ben mysql kodlarında sql çağırmayı tek satırda görmeye alışık olduğum için tek satıra düşürdüm, kodlar aynıysa sıkıntı yok, alt satır olması fark etmez.

kısacası ilgili yerde; "conversation_id" > "last_message_date" olarak değişecek... sql çok iyi bilmeyen vardır diye öyle yazdım.
Oldu, teşekkürler. Son konuşmalar yukarı geldi. Ama konuşmaların yanındaki tarihler halen konuşmanın başlama tarihi şeklinde. O tarihleri son konuşma tarihine çevirebilir miyim?

Oldu, teşekkürler. Son konuşmalar yukarı geldi. Ama konuşmaların yanındaki tarihler halen konuşmanın başlama tarihi şeklinde. O tarihleri son konuşma tarihine çevirebilir miyim?
Mümkündür, Kodları incelemek lazım

Çözümü,

Php dosyasında ilgili yer; "select'e last_message_date ekle" aşağıdaki gibi

PHP:
$results = $db->fetchAll("
            SELECT conversation_id,
            start_date,
            title,
            username,
            last_message_date,
            recipients FROM xf_conversation_master ORDER BY last_message_date DESC LIMIT ?", $limit);

sonra şablonlar "XGT_Konusmalar_Listesi" kısmında

PHP:
<xf:date time="{$result.start_date}" class="structItem-latestDate"/>

alanını

PHP:
<xf:date time="{$result. last_message_date}" class="structItem-latestDate"/>

ile değiştir veya alt satırına ekleme yap. arasında <br/> alt alta yazması için ekleyebilirsin.

kolay gelsin.

PHP:
<xf:date time="{$result.start_date}" class="structItem-latestDate"/>
alanını

PHP:
<xf:date time="{$result. last_message_date}" class="structItem-latestDate"/>
ile değiştir veya alt satırına ekleme yap. arasında <br/> alt alta yazması için ekleyebilirsin.

kolay gelsin.
Gardaşım niyeyse bu kısım hata verdi.

$result. last_message_date

"noktadan sonraki bir boşluğu silip öyle deneyiver sanırım bundan kaynaklı"
Oldu kardeş, çok saolasın. Son bir şey daha sormak istiyorum.
Bu eklentideki konuşmalardan birini açınca mesajlar eskiden yeniye doğru sıralanıyor. Bunu yeniden eskiye doğru sıralamak mümkün mü?

merhabalar harika bir eklenti, kurdum bir deneme yaptım ancak diğer kullanıcıların mesajlarını göremiyorum. Kendi profilimdeki tüm mesajlar çıkıyor. Tüm konuşmaları gör diye bir bölüm var. Ancak herhangi bir kullanıcıya tıkladığımda o bölüm çıkmıyor. Bu konuda fikirlerinizi rica edebilir miyim?

Her şey benim için çalışıyor gibi görünüyor. Kuruldu, yüzeysel testler yapıldı - şimdiye kadar her şey yolunda ...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.