Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forumdan tüm konuşmaları gör,sil

XF 2.1 Eklenti [XenGenTr] Forumdan tüm konuşmaları gör,sil 2.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Bu eklenti sadece xenforo 2.1 için uayrlanmıştır. Tüm konuşmaları evet göremezsiniz eğer görmek isterseniz Kurulumlar >> XF seçenkleri alanında gösterilecek olan konuşma sayısınız artırınız. Ancak bunu artırmak çok fazla sorgu döngüsüne sebep olacaktır. Bu yüzden çon fazla listelemek sisteminiz zorlayabilir. Sildikçe alttan yenisi eklenecektir.
Diğer bir unsur ise ben popup olarak açtım ancak yeni sekmede açarak tam liste olarak görebilirsiniz...
2.2.x için hata veriyor. Doğrumu dur. Hocam

Bildirilmiş böyle bir sorun yok şu ana kadar.

2.2.2 yükledim hata verdi kaldırdım hocam.
Başka bir eklenti engelde olmuş olabilir.

Hatanın tamamını görmeden bir şey söylemem mümkün değil açıkcası.

umarım hala stabil çalışıyordur

2.2.4 de sorunsuz çalışıyor. Hatta öneride bulunayım, php dosyasını düzenleyerek kullanıyorum;

mesajlar ilk mesaj tarihine göre sıralanıyor, eski mesajlarda hareket olduğunda üst sıraya taşıyacak şekilde sıralama ayar opsiyonu olabilir.

Manuel olarak nasıl yapılacağını yazayim,

ftp den; KonusmalariGor.php dosyasında ilgili alanı aşağıdaki şekilde değiştirin "order by" dan sonrakini değiştireceksiniz.

PHP:
recipients FROM xf_conversation_master ORDER BY last_message_date DESC LIMIT ?", $limit);

Manuel olarak nasıl yapılacağını yazayim,

ftp den; KonusmalariGor.php dosyasında ilgili alanı aşağıdaki şekilde değiştirin "order by" dan sonrakini değiştireceksiniz.

PHP:
recipients FROM xf_conversation_master ORDER BY last_message_date DESC LIMIT ?", $limit);
Gardaşım, orijinalinde
Kod:
recipients
            FROM xf_conversation_master
            ORDER BY conversation_id DESC
            LIMIT ?
            ", $limit);
böyle görünüyor.

Orijinalini,
Kod:
olarak değiştiriyoruz. Doğru mu?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.