Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
İlk olarak şu eklentiyi kurunuz.

Hocam Sonra Konuyu araştırdım tekrar okudum benim hatam varmış eklenti Core Library 1.0.3eklentisi kurmamışım daha sonra yaptım forumada ara ara göz atmaya çalışıyorum. Vardiyeli çalıştım için geç cevap yazıyorum ilginiz alakanız için ayrıca şükranlarımı sunarım teşekkur ederim.

Merhaba. Bu yenilenmiş sürümde üste konu sabitleme yok değil mi? Hâlâ plus mı almamız gerek?

Eklentiyi yükledim ama widget gelmedi manuel eklemeyi denedim gene gelmedi acaba xenforo v2.2.13 sürümden kaynaklı bir durum mu?

Not: Aynı durumu birkaç farklı eklentide de yaşadım bilmediğim için soruyorum xenforo sürümünden kaynaklıysa sürümü değiştireceğim.

Kullanıcı gruplarınıza görme yetkisi vermelisiniz.

Aramadım düşünmediğim şey kalmadı bu kadar basit miymiş :D son bir şey daha sormak istiyorum ben io teması kullanıyorum lakin temada uyumsuzluk yapıyor bunu temaya nasıl uydururum? :D
Tema seçeneklerinde çeşitli alanlarını yönetme imkanınız var.

Is there an English translation for this add-on please?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.