Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhabalar , uzun zaman oldu kullanıcı istatistik etkin kısmını kullanmadım şimdi açtım ama o kısım beyaz çıkıyor.
Yardımcı olabilir misiniz.
eTiKeT™ eTiKeT™ hocam

[XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.1.5

1691514875909.png

Arkadaşlar biriniz bana FTP ve ADMİN PANEL girişleri atarmısınız, canlı olarka panelden bir göz atayım. Şu an nedenini bilmiyorum bir göz atamam gerekli.

Merhabalar , uzun zaman oldu kullanıcı istatistik etkin kısmını kullanmadım şimdi açtım ama o kısım beyaz çıkıyor.
Yardımcı olabilir misiniz.
eTiKeT™ eTiKeT™ hocam

[XenGenTr] Forum istatistik sistemi 3.1.5

Ekli dosyayı görüntüle 24005
Kaldır geri yükle düzeliyor'da... eTiKeT™ eTiKeT™ bu sürümde mobilde kullanıcı linklerini gösteremiyoruz..

Eski sürümde şu kodlar çalışıyor..

CSS:
@media (max-width:1000px) {
 .xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikSonCevap,
 .xgt-ForumIstatistik-Govde .MiniHeader .IstatistikSonCevap {
        display: table-cell !important;
        }
}

Bu son sürümde etkisiz... Geçende yazdım burayada kimse sorun etmedi sanırım.. İleride sorulursa bu ben şimdi'den dile getirmiş olayım..

Eklentiye ait widget silinmi, isimleri değiştirilmiş. Ek olarak şablonlar değiştirilmiti. Şablonlar geri alındı ve widget yeniden oluşturuldu. Yine çözüm olmayınca eklenti kaldırılarak yeninde kuruldu ve şu an bir sorun yok. istatistiğin kullanıcı grup izinlerini kontrol etmeniz gerekli ;)

Screenshot 2023-08-11 at 10-02-46 Excel Çözüm Forum - Excel VBA Excel Makro Excel Formülleri E...png

HTML:
.xgt_FrmIstatistik-Govde .xgt_FrmIstatistik-Footer {
    width: 100%;
    content: "";
    height: 10px;
    background-color: #185886;
    border-bottom-left-radius: 4px;
    border-bottom-right-radius: 4px;
}
Bu kodu yeni istatistikte nasıl çalıştırabiliriz ?

Merhaba ,
Önceki versiyonda bu kısım mobilde görünüyordu şuan görünmüyor nasıl görünmesini sağlayabiliriz.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    4.8 KB · Görüntüleme: 12
Evet alan kazanmak için mobil sistemlerde gizlenmiştir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.