Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4

XF 2.2 Eklenti [XenGenTr] Forum istatistik 📊 sistemi V4 4.0.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Eski versiyon varken gözüküyordu. Kurulumda hata alınca eskisini sildim. Yenisini yükledim ancak forumda gözükmüyor.

Bu eklentiyi yükledim ama çıkmadı anasayfada

Gece moduna geçince renk değişmiyor , bunun bir çözümü veya ayarı var mıdır ?

Gece moduna geçince renk değişmiyor , bunun bir çözümü veya ayarı var mıdır ?
Eklentinin renk ayarları var ama sadece kullanılan tema içindir. Gece modu için css kodlarını kendiniz eklemelisiniz.

Sroll bar kapattım fakat hâlen forum istatistikleri oynuyor mouse ile hareket ettiğimde.

Kitap gibi dursun istiyorum, nasıl yapabilirim? Hiçbir şekilde aşağı yukarı hareket etsin istemiyorum?

Gösterim yapılacak olan konu sayısını düşürün ;) eğer konu sayısı bloktan fazla ise mecburen scroll işleyecektir. Ek olarak İstatistik blok en fazla yüksekliği alanında yüksekliği artırarak scoll olmadan daha fazla içerik gösterebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.