Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo'dan paypal dışında lisans veya eklenti satın almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayın başında da garanti sanal kartla direk alacağım

Kardeşim aynen yazarım.. hatta mybb forumu xenforo yaçevireceğim inşallah kazasız onu da anlatırım

Şu an forumum küçük ancak 250 konu 300 mesaj ve 31 üye var.. inşallah bir kaç deneme ile kazasız belasız geçiririm..

Kardeşim aynen yazarım.. hatta mybb forumu xenforo yaçevireceğim inşallah kazasız onu da anlatırım
inşallah mybb eskiden güzeldi ne özel eklentilerimiz vardı özelliklede bir seo vardıki 1 dk içinde ne paylaşırsak 1. sayfadaydı
aynı 10 forumda aynı içerik var bizimki ilk sırada olurdu hey gidi mybb günlerim hey :(:(

Xenforo ondan çok daha iyi ama.. mybb konusunda çok usta oldum.. farklı domaine farklı hosta şu anki forumu geçiriyorum.. Acaba xenforo nasıl çok merak ediyorum? Ayın 1 inde göreceğim

Hesabımda kredi kartı ödemesi aktif kalır değil mi? 1 ine kadar?

Xenforo ondan çok daha iyi ama.. mybb konusunda çok usta oldum.. farklı domaine farklı hosta şu anki forumu geçiriyorum.. Acaba xenforo nasıl çok merak ediyorum? Ayın 1 inde göreceğim
o dediklerin scpritle alakası olan şey değil aslında mybb ile xf kıyaslamak çok yanlış mybb eşşek xf ise yarış atı desek yeridir ilk zaman biraz zorlanıcaksın geçmeden önce farklı bi hosta kur denemeler yap bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.