Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız ? ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun ?
    Daha fazla bilgi!

Uyarı 2. El XenForo Lisans Alınır ve Satılır.

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
XGT Onaylı
Katılım
6 Ara 2016
Mesajlar
5,992
Web sitesi
netron.web.tr
2_el_xenforo_lisans.jpg


2. El XenForo Lisansı için hem alımında hem de satışında güvenilir tek adres.

Eğer sizde 2. El XenForo lisansı almak istiyorsanız ya da XenForo lisansınızı satmak istiyorsanız size uygun bir lisans satabilir veya 2. El XenForo lisansı ihtiyacınız varsa temin edebiliriz.

2. El lisans nasıl satın alabilirim?

Bizden 2. El lisans satın almak istiyorsanız o an elimizde XenForo lisansı var ise anında satışı yapılır eğer lisans o an stoklarımızda yoksa sizi lisans bekleyen müşteri sırasına sokar lisans geldiğinde sizi haberdar eder ve satışı gerçekleştiririz. 2. El lisans satışlarımız sırasında ya size transfer ederiz ya da lisanslar mail adresi ile birlikte verilir.

2. El XenForo Lisansımı nasıl satabilirim?


Bunun için yapmanız gereken bu konu altında XenForo Lisans sürümünüzün kaç olduğunu belirtin. Lisans güncelleme süresinin ne kadar sonra dolacağını belirtin. Eğer mevcut lisansınızı başka bir yerden 2. El aldıysanız bunu mutlaka belirtin. Bu konu altında nasıl belirteceğinizi aşağıdaki örnekten görebilirsiniz.

Örnek:
XenForo Sürümü:
2.x veya 1.x
Lisansın İlk Sahibiyim: Evet / Hayır.
Kalan Lisans Güncelleme Süresi: 6 ay.
Lisans Transfer Edilebilir : Evet.

Konuya bu şekilde yazdığınızda size özel mesaj ile bir fiyat bilgilendirmesi yapılır ve fiyatta anlaşılır ise, ilk önce lisans bilgileri ve email bilgileri alınır. Gerekli kontrolden sonra, lisans tarafımıza transfer edilir. Bu bilgiler doğrultusunda sizden banka hesap numarası alınır ve anlaştığımız fiyata göre ödemeniz tarafımızca gerçekleştirilir.

Bilgilendirme: Eğer lisansı daha önce başka birinden transfer yoluyla aldıysanız 2. El lisans alımlarımızda email bilgilerini vereceğinizi söyleseniz bile lisans alımı yapılmaz. Alımlar sadece tarafımıza transfer ettiğiniz sürece geçerlidir. Transferi olmayan hesaplar kesinlikle alınmaz bunu buradaki 2. EL Lisans Alımlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler. konusunda açıkladık.

Not: XenForo Lisansı konusunda içiniz rahat bir şekilde hem 2. El xenforo lisansı satın alacaksınız hemde 2. El xenforo lisansı satarken herhangi bir şüphe duymadan satışınızı gerçekleştireceksiniz. Bu xenforo.gen.tr’de fazla olmaya başladı.
 
Son düzenleme:

CezaLet

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Katılım
15 Mar 2018
Mesajlar
30
1 Adet lisans için fiyat teklifi almak istiyorum.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar