Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Xenforo'dan paypal dışında lisans veya eklenti satın almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ABD Üzerinden Paypal Hesabı Açmak bu konu ilede işinizi görebilirsiniz üstelik paypal size ait olur

Ama bunun için Türkiye dışında bir hesap kartımızın olması lazım. Bununla sadece paypal ödemesi alınır ve alınan paypal ödemesi ile alışveriş yapılır. Yani Türkiye'deki banka kartlarına aktarım yapılmaz. Aynı şekilde Türkiye'deki banka kartlarıyla'da paypal'a aktarım yapılmaz. Bu paypal işi çok kötü oldu bizler için.

Ama bunun için Türkiye dışında bir hesap kartımızın olması lazım. Bununla sadece paypal ödemesi alınır ve alınan paypal ödemesi ile alışveriş yapılır. Yani Türkiye'deki banka kartlarına aktarım yapılmaz. Aynı şekilde Türkiye'deki banka kartlarıyla'da paypal'a aktarım yapılmaz. Bu paypal işi çok kötü oldu bizler için.
bana paypal lazımdı verdiğim, linktekini uyguladum kendi kredi kartımı verdim, hiçbir sorun olmadan alışverişimi gerçekleştirdim, ama paypal dan para çekebilirmiyim, bilmiyorum para gidiyor, geliyormu bilmiyorum.

bana paypal lazımdı verdiğim, linktekini uyguladum kendi kredi kartımı verdim, hiçbir sorun olmadan alışverişimi gerçekleştirdim, ama paypal dan para çekebilirmiyim, bilmiyorum para gidiyor, geliyormu bilmiyorum.

Eğer para gidiyorsa benim işimi görür şu anlık. Deneyeceğim bu söylediğinizi. Teşekkür ederim.

rka2V6xjQPOpNSauLmfg5Q.png

xenforo.com dan site üzerinden kredi kartı ile alış veriş imkanı nasıl açıklayabilecek olan var mı?

@ M Manley teşekkür ederim. Gösterdiğin yol için. Aynı şekilde ben de ticket açtım. Derdimi anlattım. Aynen kopyalıyorum;
Bilet Eklendi!
Biletiniz 'türkiyede yaşıyorum, xenforo sadece lisans istiyorum ama paypal deaktif Türkiye' başarıyla gönderildi. Bir personel en kısa sürede takip edecektir. Personel ne zaman cevap verirse, ***@***** adresinden bir e-posta alacaksınız.
Biletinizi görüntülemek veya bir yanıt eklemek için aşağıdaki sayfayı kullanın: ***

Hello

I have enabled Stripe payment for your account so you can by via credit card directly.

Regards

Paul
Arkadaşlar ticket açtım. Derdimi basit bir ingilizce ile anlattım.. sanırım hesabım kredi kartı ile direkt ödemeye açıldığını söylüyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.