Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo yedek geri yükleme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

EthemEfe

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba ben site dosylarımı yedekledim şuan tekrar kurmaya çalışıyorum install bölmüne gelince şu hatayı alıyorum

7915

lütfen yardım edin​

Son düzenleme:
dediğim gibi doya databse - dosya database - dosya database gerisi boş iş :D bilgileri eksiksiz düzgün şekilde yapılandırdıktan sonra tam yedekmiş yarım yedekmiş hikaye veritabanı ve site dosyalarının yedeiğini al bişey olursa ben burdayım :D
Sorması ayıp verıtabanı boyutunuz nedır.

caca120 caca120

Insanları yanlıs yonlendırmen ıcıme sınmedı bırkac uyarıda buludum. Belkı soyle yapıyoruz boyle yapıyoruz dıye,
tamam senın kadar ısten anlamıyoruz ama bılmedıgın konularda hukum yurutmuyoruz.

sıte adı : UTF8MB4

Verıtabanı kodlaması : UTF8MB4
Veritabanı türü : Marian db 5.5.64
Phpmyadmin : 4.9.0.1
Panel : Plesk 18.0.21

Xenforo sıfırdan kurdum 1 konu acıp sadece emojı paylastım.

orjin.PNG orjin1.PNG

daha sonra verıtabanını yedek aldıp , verıtabanı kaldırıp tekrar phpmyadmın uzerınde gerı yukledım.

sonra foruma gırıp actıgım konuya baktıgım aaaa ne goreyım actıgım konudakı emojıler yok tühhh acaba nerde

bak su mesajımda ne demısım

ekran goruntulerıde atayım

yedek.PNG yedek1.PNG

Ekli dosyalar

• orjin1.PNG
    orjin1.PNG
    794.6 KB · Görüntüleme: 2
caca120 caca120

Insanları yanlıs yonlendırmen ıcıme sınmedı bırkac uyarıda buludum. Belkı soyle yapıyoruz boyle yapıyoruz dıye,
tamam senın kadar ısten anlamıyoruz ama bılmedıgın konularda hukum yurutmuyoruz.

sıte adı : UTF8MB4

Verıtabanı kodlaması : UTF8MB4
Veritabanı türü : Marian db 5.5.64
Phpmyadmin : 4.9.0.1
Panel : Plesk 18.0.21

Xenforo sıfırdan kurdum 1 konu acıp sadece emojı paylastım.

Ekli dosyayı görüntüle 9259Ekli dosyayı görüntüle 9260

daha sonra verıtabanını yedek aldıp , verıtabanı kaldırıp tekrar phpmyadmın uzerınde gerı yukledım.

sonra foruma gırıp actıgım konuya baktıgım aaaa ne goreyım actıgım konudakı emojıler yok tühhh acaba nerde

bak su mesajımda ne demısım

ekran goruntulerıde atayım

Ekli dosyayı görüntüle 9262Ekli dosyayı görüntüle 9263
hocam siteyi kurtardınızda emojimi dert oldu :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.