Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo yedek geri yükleme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

EthemEfe

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba ben site dosylarımı yedekledim şuan tekrar kurmaya çalışıyorum install bölmüne gelince şu hatayı alıyorum

7915

lütfen yardım edin​

Son düzenleme:
En net ve kolay yolu phpmyadminden db yedeği al ve hemen ardından ftp site dosyalarının tamamının yedeğini al siten komple uçsa bile sağlıklı eksiksiz bu 2 yedeği aldığında tekrar forumunu aktif etmen ftp ye dosyaları geri atıp phpmyadmindende db ni içe aktarmak kadar kolay olucaktır...

En net ve kolay yolu phpmyadminden db yedeği al ve hemen ardından ftp site dosyalarının tamamının yedeğini al siten komple uçsa bile sağlıklı eksiksiz bu 2 yedeği aldığında tekrar forumunu aktif etmen ftp ye dosyaları geri atıp phpmyadmindende db ni içe aktarmak kadar kolay olucaktır...
Kareker kodu Utf8mb4 ise phpmyadminden aldıgınız yedegı tekrar yuklersenız 1 bardak soguk su ıcmeye hazır olun.
(Özel karekteler , emojiler tanımsız olarak gözukecektır)

Kareker kodu Utf8mb4 ise phpmyadminden aldıgınız yedegı tekrar yuklersenız 1 bardak soguk su ıcmeye hazır olun.
(Özel karekteler , emojiler tanımsız olarak gözukecektır)
phpmyadmin karşılaştırmasını aynı ayarlarsınız sorun olmaz bugüne kadar yaşamadım bir sorun

aynı sorun bendede var ya bende yedek aldım local üzerindeydi forumum hosting taşıdım çalışmıyor kurtarma şansım yokmu şuan makinedeki forum hayla aktif

Sorun halledildi.

Çözüm:
Forum dosyalarını komple yedek aldım, daha sonra hosting'e upload ettim. Ardından sql yi yükledim. Sorun databasedeymiş. Ben eski phpmyadmin bilgileri ile bırakmışım src klasöründeki config php den gerekli ayarları yapınca düzeldi.

Sorun halledildi.

Çözüm:
Forum dosyalarını komple yedek aldım, daha sonra hosting'e upload ettim. Ardından sql yi yükledim. Sorun databasedeymiş. Ben eski phpmyadmin bilgileri ile bırakmışım src klasöründeki config php den gerekli ayarları yapınca düzeldi.
dediğim gibi doya databse - dosya database - dosya database gerisi boş iş :D bilgileri eksiksiz düzgün şekilde yapılandırdıktan sonra tam yedekmiş yarım yedekmiş hikaye veritabanı ve site dosyalarının yedeiğini al bişey olursa ben burdayım :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.