Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForo 2.0.0 Release Candidate 3 - Türkçe dil paketi

Türkçe Yama XenForo 2.0.0 Release Candidate 3 - Türkçe dil paketi 3.6.3

indirmek için izniniz yok
Bu ne demek şimdi?
çevirilerine bak ne demek istediğimi anlarsın her eklentiyi çeviriyor örnek ne lazımsa en çok tutulan beğenilen kullanılan onuda çeviriyor kimse
ilgilenmezken o çeviri konusunda hemen ilgili bi şekilde bakıyor ve çevirisini yapıyor.
sen ne anladınki??????

Kasper Kasper senin bu yazdığına sadece gülüyorum. Burada gördüğün gibi herkes elini bir taşın altına koyuyor. Bu başkalarına haksızlık oluyor. Ön yargılarından kurtul istersen. :) Bu yazıdan sonra seninle düelloya gireceğim yok haksızlık etme diyorum sadece. Başka da bir şey demiyorum ;)

Kasper Kasper senin bu yazdığına sadece gülüyorum. Burada gördüğün gibi herkes elini bir taşın altına koyuyor. Bu başkalarına haksızlık oluyor. Ön yargılarından kurtul istersen. :) Bu yazıdan sonra seninle düelloya gireceğim yok haksızlık etme diyorum sadece. Başka da bir şey demiyorum ;)
neyin haksızlığı bu anlamadım bi bak şimdi eTiKeT™ eTiKeT™ yaptıklarına nasıl haksızlık bu ayrıca bu benim görüşümdür

Arkadaşlar herkesin bir fikri vardır muhakkak ama bunun yerine somut bir şeyler yapında görelim boş verin onu bunu değil mi ? Yani herkes taşın altına elini koyacak ki bir şeyler çıksın ortaya kesinlikle ;) .
Kasper Kasper teşekkür ederim elimden geldiğince gücüm yettiğince devam :) ...

Çeviri konusunda eTiKeT™ eTiKeT™ bot gibi çalışıyor bu yıllardır da hiç değişmedi yani hakkını vermek lazım. Bunda alınacak gücenecek bir durum yok. Çok çalışan bir şeyler üreten her zaman övülmeyi hak eder.

Arkadaşlar herkesin bir fikri vardır muhakkak ama bunun yerine somut bir şeyler yapında görelim boş verin onu bunu değil mi ? Yani herkes taşın altına elini koyacak ki bir şeyler çıksın ortaya kesinlikle ;) .
Kasper Kasper teşekkür ederim elimden geldiğince gücüm yettiğince devam :) ...
eTiKeT™ eTiKeT™ ben seni vb dönemlerinden bilirim o zamanlarda tr çeviride yine en iyisiydin desek yalan olmaz ing bilmeyenler için tr çeviri
bulunmaz nimettir çünkü bir şeyler yazıyor scprit ise tam bilmediğim ise ne yapıcamki tr oldumu bilmesende tr seni yönlendiriyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.