Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü xenforo 2.0.0 kurulum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

faik

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar 2.0.0 günceleme yaparken vermekla karşılaşıyorum Bu site şu anda yeni sürüme geçiriliyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. ama güncelleme yapamıyorum nasıl yapa bilirim

Yapılabilecek iki şey var
1. Hosting sağlayıcınız ile iletişime geçerek xf çalışabilceği bir PHP derlemesi yapmalarını istemek. ( Bu firmalara göre değişiklik göstermektedir. Güvenlik gerekçesi ile bazı sınırlar açılmamaktadır. Geçici olarak açabilirler xf2 kurulur ancak ilerde yine karşınıza çıkacaktır bu sorun...)
2.Hiç uğraşmadan host sağlayıcınız değiştirmek ...

Bu durumda sunucuzla iletişime geçip set time limit ayarlarının kapatılmasını ve disable function açmalarını isteyebilirsiniz. Eğer sonuç alamazsanız sunucularımız hizmetinizdedir.

set time limit kapatılamıyor ve benim burada alt domainda sitem bulunmak ta aynı zaman şuanda imkanı yokmu olmasının

set time limit kapatılamıyor ve benim burada alt domainda sitem bulunmak ta aynı zaman

Klasik natro.

Dediğim gibi F faik sorun yaşarsın o firma ile ben onlardan çok çektim. Sende kurtulmaya bak. Alt domain alt siteler vs fark etmiyor komple taşımasını yapabiliriz.

mecbur bu şekilde 1 .5.16 kulanmalıyım cünkü sürem doluyor sadece bu sürüm kulanmak istedim 2 de

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.