Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü xenforo 2.0.0 kurulum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

faik

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar 2.0.0 günceleme yaparken vermekla karşılaşıyorum Bu site şu anda yeni sürüme geçiriliyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. ama güncelleme yapamıyorum nasıl yapa bilirim

Şöyle göstereyim sana F faik

2017-12-01_17-25-12.png

Bu sadece bir gönderim. Bunun gibi 3 farklı müşteri panelinde, 3 tane daha mevcut. Hiç birine de "Olumsuz" yanıt vermediler.

Evet aynen öyle yaptılar. Ama şuan'da eklenti kurma ve/ya güncelleme de herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. Bu sorun genelde xenForo kurulum ve/ya güncellemesinde karşına çıkacak. Onu da izah ettim sorun olmayacak dediler. Geçici süreliğine geri bildirim gönderene kadar devre dışı bırakıyorlar yani sorun yaşamıyorum F faik

Evet aynen öyle yaptılar. Ama şuan'da eklenti kurma ve/ya güncelleme de herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. Bu sorun genelde xenForo kurulum ve/ya güncellemesinde karşına çıkacak. Onu da izah ettim sorun olmayacak dediler. Geçici süreliğine geri bildirim gönderene kadar devre dışı bırakıyorlar yani sorun yaşamıyorum F faik
çok teşekkür ederim pasif edildi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.