Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 Eklenti Xenforo 2.0.0 developer preview 7 released - yayınlandı ve kurulabilir

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
E Emre yazdıklarımın senin ile bir alakası seni yanlış anlatacak bir şeyde yok zaten yazında ;).
Eklentilerden arındırırmış olur derken bu arada şu an için böyle bir adım yok sadece bir kaç eklenti entegre edilmiş durumda xen2 ye.
Şu şartlarda görünen xen1 kullandığınız tüm eklentileri xen2 dede kullanacaksınız yani,
Ancak xen1 eklenti,tema gibi ilavelerin xen2 de çalışmayacağı düşünülür ise xen2 bu gün yayınlansa bile bir çok kullanıcı beklemede kalacaktır ki eklentilerin xen2 için hazırlanmasını bekleyecekler.

2.0 ın tam olarak oturması eklentilerin uyumlu hale gelmesi görün bakın bir yılı bulur

2.0 ın tam olarak oturması eklentilerin uyumlu hale gelmesi görün bakın bir yılı bulur
Ben o kadar süreceğini zannetmiyorum. Kurulabilir sürüm yayınlandığına göre 2/3 sürüm sonrası indirilebilir hale getirilir.

XenForo'un eklentileri ücretli olduğu için hangi sürüm gelirse gelsin geliştiricileri hemen çalışmaya başlayacaktır ve bir kaç ayda herkes 2.0 versiyona geçiş yapacaktır ;)

XenForo'un eklentileri ücretli olduğu için hangi sürüm gelirse gelsin geliştiricileri hemen çalışmaya başlayacaktır ve bir kaç ayda herkes 2.0 versiyona geçiş yapacaktır ;)
xf de en nefret ettiğim durumda bu iş vb deki ücretsiz kodlayıcılar xf ye gelince hepsi ücretli kodluyorlar.
[doublepost=1494495111,1494494763][/doublepost]
xf de en nefret ettiğim durumda bu iş vb deki ücretsiz kodlayıcılar xf ye gelince hepsi ücretli kodluyorlar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.