Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 XenForo 2.0.0 Developer Preview 7 Released - Yayınlandı ve kurulabilir

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
XenForo 2.0.0 Developer Preview 7 Released - Yayınlandı ve kurulabilir

Bu, alfa düzeyinde bir sürümdür. Üretimde kullanmayın. Bu sürümü indirmeden önce kısıtlamaları ve gereksinimleri öğrenin.

XenForo 2.0.0 Geliştirici Önizleme 7 artık test amaçlı olarak mevcuttur.

Bu sürüm tasarımcılara yardımcı olmak için tasarlanmış önemli bir yeni özellik sunuyor: stil tasarımcısı modu. Bu mod etkinleştirildiğinde, şablon düzenlemeleri ve özelleştirilmiş stil özellikleri, eklentiler için geliştirme modu çıktısına benzer şekilde dosya sistemine yazılır. Önemli ölçüde, bu şablonların doğrudan dosya sistemi içinde düzenlenebileceği ve ilgili sayfa yüklendiğinde değişiklikler otomatik olarak toplanacağı anlamına gelir. Bunun ötesinde, tasarımcı modu, tasarımcıların sürüm denetimi kullanmalarını ve bir stilde birden çok kişinin birlikte çalışmasını kolaylaştıracaktır. Tasarımcı modu, bazı CLI komutlarını kullanarak stil bazında etkinleştirilir. Geliştirici dokümanlarının stil bölümlerini tasarlamakla daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bunun ötesinde, bu sürüm, gerekli olmadığı sürece doğum tarihini kaldırarak kayıt formunu basitleştirir ve çeşitli hata düzeltmelerini bütünleştirir.

Yeni sürümün yüklenmesi

İlk geliştirici önizleme duyurusuna göre, geliştirici önizlemeleri arasında yükseltme seçeneği yoktur. Bu nedenle, önerilen eylem şekli yeni bir yükleme (yeni bir dizinde) veya yeniden yükleme (mevcut dizinde) olacaktır. Bu şekilde tekrar yükleme yapıyorsanız, özel yeniden yükleme yönergelerimize dikkat etmeniz gerekir.

Bir hatırlatma olarak, ilk geliştirici belgelerimizi ve yükleme rehberimizi Getting started - XenForo 2.0 Documentation adresinde bulabilirsiniz.

Hata raporları, geri besleme ve geliştirme tartışma

Lütfen, bu demo kurulumunda bu tür tartışmalar için uygun forumları kullanmaya devam edin.

Kaynak :XenForo 2.0.0 Developer Preview 7 Released - XenForo 2 Demo
Yazar
eTiKeT™
Görüntüleme
1,100
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 3 değerlendirme

eTiKeT™ ait diğer kaynakar

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.