Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 Eklenti Xenforo 2.0.0 developer preview 7 released - yayınlandı ve kurulabilir

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
XenForo 2.0.0 Developer Preview 7 Released - Yayınlandı ve kurulabilir - XenForo 2.0.0 Developer Preview 7 Released - Yayınlandı ve kurulabilir

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

XenForo 2.0.0 Developer Preview 7 Released - Yayınlandı ve kurulabilir

Bu, alfa düzeyinde bir sürümdür. Üretimde kullanmayın. Bu sürümü indirmeden önce kısıtlamaları ve gereksinimleri öğrenin.

XenForo 2.0.0 Geliştirici Önizleme 7 artık test amaçlı olarak mevcuttur.

Bu sürüm tasarımcılara yardımcı olmak için tasarlanmış önemli bir yeni özellik sunuyor: stil tasarımcısı modu. Bu mod etkinleştirildiğinde, şablon düzenlemeleri ve özelleştirilmiş stil...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

2.0 Stabil olarak ne zaman yayımlanır. lisans yenileme yapacağımda.

1.5.x sürüm eklentiler 2.x de çalışıyor mu? Hiç denendi mi acaba?

1.5.x sürüm eklentiler 2.x de çalışıyor mu? Hiç denendi mi acaba?
2.X sürümü için desteklenen bir tane eklentisi bulunmamakta.
1.5.X için yüklediğiniz eklentileri şayet 2.0 için uyumlu sanıyorsanız, uyumlu sandıklarınız aslında tam verimli olarak çalışmıyor. Bilginize.

Çalışması şu şartlarda mümkün görünmüyor.
Çalışma mantığı,kod yapısı hatta şablon yapıları dahi değişmiş durumdadır xen 2'nin.
Yani tüm eklentiler xen2 için yeniden kodlanıp yeniden geliştirilecektir zamanla.
Bu sebep ile bu sürümler yayınlanıyor ki eklenti kodlayıcıları şimdiden çalışmalarına başlasın.
Hatta muhtemelen belki önemli olan bir çok eklenti hazır bile olabilir.

eTiKeT™ eTiKeT™ ben sık sık 2.0 sürümünün geliştirilmesi nedeni ile böyle bir cevap yazdım. Evet bir çoğu eklentisi çalışıyor, doğru ama ne kadar doğru? Sanırım ben bir şeyler yazınca, açıklamalarda yanlış kelimeler kullanıyorum bu yüzden sık sık yanlış anlaşılıyorum :) Umarım dediğin gibi sık kullanılan eklentilerden arındırılmış oluruz. Ben bunun hevesindeyim şahsen.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.