Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Paywant Ödeme Modülü

XF 2.2 Eklenti Paywant Ödeme Modülü v1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Önce Ödeme profili açtıysan onu sil.
/admin.php?payment-profiles/

Daha sonra eklentilerden 1.00 versiyonu kaldır ve sil

1.0.1 Yeni versiyonu yükle ve kur
Çok teşekkürler, test olarak farklı ödeme yöntemi ekleyip ürünleri ona tanımladım. Sonra silip baştan yükledim.

Çok teşekkürler, test olarak farklı ödeme yöntemi ekleyip ürünleri ona tanımladım. Sonra silip baştan yükledim.
Evet aksi halde tanımlanan abonelikler havada kalıyor. Yani eklentiyi kaldırmadan ücretli abonelikleri düzenler boşa alırsanız sonrasında eklentiyi kaldırırsanız doğrusu olmuş oluyor.
Aslında yeni versiyon yüklendiğinde güncelleme olarak yüklemesi lazım ama sanırım bu detay dikkate alınmamış.

Kodda var gibi ama..bilemiyorum

1634033382806.png

Kusursuz bir şekilde çalışıyor :) Sonunda aranan kan bulundu.

Beklemeniz gerekiyor hocam. Onay sonrası hatanız düzelecek. :)
Onaylandı ama Düzelmedi. Yine ayrı ip çıkıyor.
Reseller ip bu:
1634043612878.png

Hata İP bu
1634043640588.png

İp .2 yapıyorum bu seferde güncellemiyor..Mail attım bakalım.

Sağlanan Paywant Payment Integration sürümü, şu anda yüklü olan sürümden daha eski.

Yukarıdaki gibi bir hata alıyorum, sistem admin.php'den yüklememe izin vermiyor. Normal olarak indirip dosyaların üzerine yazmamda sakınca var mı?

Merhabalar,

Version_id ile ilgili önceki sürümde 1(bir) sıfır fazla olduğundan oda düzeltildi. Ancak bu sefer bahsettiğiniz hata oluşuyor. v1.0.0'ı tamamen kaldırdık, erişilebilir güncel sürüm v.1.0.1'dir. Eski modülü tamamen kaldırıp (dosyaları dahil -> /src/addons içinde) yeni versiyonu güvenle kurabilirsiniz.

--

Yetkisiz Erişim hatası, bizim Merchant panelimizde mağazanız için girili ip adresiyle, api erişiminin yapıldığı ip adresi uyuşmadığı durumlarda ortaya çıkar. Cpanel/Plesk vb yönetim panellerinde yazan ip adresiniz genelde sunucunun dışarıya istek attığı ip adresi olmuyor. Çünkü hosting sunucularında birden fazla ip adresi tanımlı olabiliyor. Yetkisiz Erişim hatasıyla birlikte size dönen ip adresini, Paywant Merchant panelinizde güncelleyerek sorunsuz ödeme ekranına ulaşabilirsiniz.

--

Döviz kurları çok dalgalı olduğu için biz modül içine anlık kur çevirisi yapacak bir fonksiyon koymadık. Eğer bu konuda bir ihtiyaç doğarsa anlık kur desteği ekleyebiliriz.

Modülümüze gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz, ilk deneyen kullanıcılarımızdan S Spare 'e test süresince ve sonrasındaki yardımları için ayrıca teşekkür ederiz.

Merhabalar,

Version_id ile ilgili önceki sürümde 1(bir) sıfır fazla olduğundan oda düzeltildi. Ancak bu sefer bahsettiğiniz hata oluşuyor. v1.0.0'ı tamamen kaldırdık, erişilebilir güncel sürüm v.1.0.1'dir. Eski modülü tamamen kaldırıp (dosyaları dahil -> /src/addons içinde) yeni versiyonu güvenle kurabilirsiniz.

--

Yetkisiz Erişim hatası, bizim Merchant panelimizde mağazanız için girili ip adresiyle, api erişiminin yapıldığı ip adresi uyuşmadığı durumlarda ortaya çıkar. Cpanel/Plesk vb yönetim panellerinde yazan ip adresiniz genelde sunucunun dışarıya istek attığı ip adresi olmuyor. Çünkü hosting sunucularında birden fazla ip adresi tanımlı olabiliyor. Yetkisiz Erişim hatasıyla birlikte size dönen ip adresini, Paywant Merchant panelinizde güncelleyerek sorunsuz ödeme ekranına ulaşabilirsiniz.

--

Döviz kurları çok dalgalı olduğu için biz modül içine anlık kur çevirisi yapacak bir fonksiyon koymadık. Eğer bu konuda bir ihtiyaç doğarsa anlık kur desteği ekleyebiliriz.

Modülümüze gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz, ilk deneyen kullanıcılarımızdan S Spare 'e test süresince ve sonrasındaki yardımları için ayrıca teşekkür ederiz.
Açıklama için teşekkürler. Panelinizde destek hattı olması iyi olacak. Ayrıca 10 TL deneme yaptım. Bir kaç deneme yapacakolursak bayağ para vereceğiz :) Test bir ödeme olsa çok iy olur.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.