Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Paywant Ödeme Modülü

XF 2.2 Eklenti Paywant Ödeme Modülü v1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

Paywant

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Paywant Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Paywant Ödeme Modülü - Xenforo2.x sürümleri için Paywant ödeme modülüdür.

To use this library, you must have an approved Paywant merchant account and store. You can access Paywant at https://www.paywant.com.

You can click here to download xenforo payment module

Install​

• From the Xenforo admin panel, access the Plugins page.
  • Click on the Install/Upgrade from Archive button at the top right. Install the Paywant module you...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

P Paywant Xenforo entegrasyonu ile ilgili daha fazla detay verebilir misiniz rica etsek. Mesela ekran görüntüsü olur, Demo bir site linki olur.

Mesela bu entegrasyon sonrası ödeme yapan kişi xenforo tarafında “Kullanıcı/ ücretli abonelikler” kısmında otomatik terfi özelliği var mı ?

Bir de sitenize baktım ama göremedim. Komisyon miktarı nedir ? Kendi hesabımıza ödemeler ne kadar ara ile geçiyor ?

Son düzenleme:
Sanırım bizim soruna çözüm bu olacak. Şimdi kurdum ilerleyen durumlarda paylaşacağım.

1633953328844.png

Bende denemek için sistemlerine üye oldum üyelik onaylandı eklentiyi kurdum. Tüm işlemi bitirdikten sonra bir deneyeceğim. Kimlik bilgileri ve ikamet gibi belgeler ile son onay işleminden sonra deneyeceğim.

Yeni mağaza oluşturmak istediğinizde karşınıza çıkan seçenekler kısıtlı. Ücretli üyelik satışı ya da benim gibi forumda yer alan mağaza daki ürünlerin satışında kullanımı için ne yapmak gerek bilemedim.

Screenshot_4.png

Sistem sorunsuz çalışmakta, kendi forum sitemizde kullanmaktayız. :) Eklentiyi geçen hafta tek bir ricamız ile geliştirip bizlere sundukları için P Paywant Emrah bey 'e sonsuz teşekkürler.

Yeni mağaza oluşturmak istediğinizde karşınıza çıkan seçenekler kısıtlı. Ücretli üyelik satışı ya da benim gibi forumda yer alan mağaza daki ürünlerin satışında kullanımı için ne yapmak gerek bilemedim.

Ekli dosyayı görüntüle 17807
Mağazaya ürün oluşturmanız gerekmiyor. Bunu xenforodan yapabiliyor, fiyatlarınızı belirleyebiliyorsunuz. Bunun ile alakalı bilgi için konu hazırlayacağım.

Ohhh be sonunda biri bunu yaptı . Benim onaylandı paywantakşam kuracağım

Geri bildirimleri merakla bekliyorum arkadaşlar :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.