Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Paywant Ödeme Modülü

XF 2.2 Eklenti Paywant Ödeme Modülü v1.0.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Merhabalar,

Version_id ile ilgili önceki sürümde 1(bir) sıfır fazla olduğundan oda düzeltildi. Ancak bu sefer bahsettiğiniz hata oluşuyor. v1.0.0'ı tamamen kaldırdık, erişilebilir güncel sürüm v.1.0.1'dir. Eski modülü tamamen kaldırıp (dosyaları dahil -> /src/addons içinde) yeni versiyonu güvenle kurabilirsiniz.

--

Yetkisiz Erişim hatası, bizim Merchant panelimizde mağazanız için girili ip adresiyle, api erişiminin yapıldığı ip adresi uyuşmadığı durumlarda ortaya çıkar. Cpanel/Plesk vb yönetim panellerinde yazan ip adresiniz genelde sunucunun dışarıya istek attığı ip adresi olmuyor. Çünkü hosting sunucularında birden fazla ip adresi tanımlı olabiliyor. Yetkisiz Erişim hatasıyla birlikte size dönen ip adresini, Paywant Merchant panelinizde güncelleyerek sorunsuz ödeme ekranına ulaşabilirsiniz.

--

Döviz kurları çok dalgalı olduğu için biz modül içine anlık kur çevirisi yapacak bir fonksiyon koymadık. Eğer bu konuda bir ihtiyaç doğarsa anlık kur desteği ekleyebiliriz.

Modülümüze gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz, ilk deneyen kullanıcılarımızdan S Spare 'e test süresince ve sonrasındaki yardımları için ayrıca teşekkür ederiz.

Merhabalar,

Ödeme kuruluşunuzu canı gönülden tebrik ediyorum. Eklenti ile alakalı geri dönüşlerinizde takdire şayan. Umarım sunduğunuz bu ödeme hizmetlerinizden hem siz hem de kullanıcılar uzun soluklu güzel kazançlar elde ederler.

bende paywant hesabina girebilsem bende kullanmaya başlayacağım :)

Cloudflare kullanan IP adresine ne yazıcak?
Bizzat cloudflare kullanarak işlem yapıyorum. Sunucu ip adresini yazman gerekiyor, cloudflare ip adreslerini değil. Cloudflare eklentiyi kullanmana engel olmamakta, sorunsuz kullanabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Sis
Bunu nasıl Türkçeleştirrim php dosyalarında bulamadım

1634049546296.png

Mağazam onaylanmadı henüz aktif kullanabiliyormusunuz.
Hayırlı olsun bu arada hocam beklediğimiz eklenti :)
Teşekkür ederim. Çok güzel yapmışlar. Onay süreci 2 günde tamamlandı. Şimdi yapılandırmalarla uğraşıyorum. Test yaptım 10 TL ile sorunsuz çalıştı.
Havale ile ödeme siparişi biraz sıkıntılı kaldırttım. Yani benim açımdan sıkıntılı. Havale yapacak da bildirecek bir sürü sıkıtılı takip. Kredi kartı en iyisi, zaten hali hazırda vardı e-ticaret üzerinden alıyordum ama manuel aktivasyon için gece kalkıyordum mesaj sesine, kabusum bitti..Allah razı olsun,komisyon helal hoş olsun..Bereketli olsun..

Bunu nasıl Türkçeleştirrim php dosyalarında bulamadım

Ekli dosyayı görüntüle 17820
Bunuda hallettim
payment_initiate_paywant şablonu
Satırı iptal edip manuel kodlama ile

<div class="formRow-explain">&Ouml;demeler <a href="https://www.paywant.com/">Paywant</a> A.&#350;. taraf&#305;ndan g&uuml;venli bir &#351;ekilde i&#351;lenir. &Ouml;deme bilgilerinizi Mutemetler forumu olarak i&#351;lemiyoruz veya saklam&#305;yoruz.</div> <!---<div class="formRow-explain">{{ phrase('payments_processed_securely_by_x', {'link': 'https://www.paywant.com/', 'provider': 'Paywant'}) }}</div>-->
1634050252404.png

Bunuda hallettim
payment_initiate_paywant şablonu
Satırı iptal edip manuel kodlama ile

<div class="formRow-explain">&Ouml;demeler <a href="https://www.paywant.com/">Paywant</a> A.&#350;. taraf&#305;ndan g&uuml;venli bir &#351;ekilde i&#351;lenir. &Ouml;deme bilgilerinizi Mutemetler forumu olarak i&#351;lemiyoruz veya saklam&#305;yoruz.</div> <!---<div class="formRow-explain">{{ phrase('payments_processed_securely_by_x', {'link': 'https://www.paywant.com/', 'provider': 'Paywant'}) }}</div>-->
Ekli dosyayı görüntüle 17821
Cümle ve kelimelerden 'payments_processed_securely_by_x' tablosundan işlem yapabilirsiniz. Ben o kısımdan düzenlemiştim.

Cümle ve kelimelerden 'payments_processed_securely_by_x' tablosundan işlem yapabilirsiniz. Ben o kısımdan düzenlemiştim.
Örnek olarak;

Ödemeler <a href="{link}" target="_blank">{provider} Elektronik Ticaret A.Ş</a> tarafından güvenli bir şekilde işlenir. Ödeme ayrıntılarınızı işlemez veya saklamayız.

1634050926597.png

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.