Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Logo ekleme

Didoli

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar Forum sitemin Logosunu değiştirmeye çalıştım fakat çok küçük görünüyor /: ayrıca google chromdan giriş yapıldığında yeni logo ama diğer tarayicilardan girildiginde hala eski logo görünüyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Screenshot_20210421_172721_com.android.chrome_edit_59594735073718.jpg

Anliyorum alt alta olanida var onu denerim mobil için hamgi kisma eklemem gereliyor resmi.. Bu arada cok tsk ediyorum ?yardiminiz icin
şimdi en başa dönersek. :D :D en başindan beri size anlatmak istedigim durum normal ve 2x logo ama sizin siteniz tema yapilirken normal yerine sadece 2x yi kullanmişlar aslinda olmasi gereken 2 farklı alan ve logo olur masaüstü ve mobil icin sizde bu durum olmadıgı icin 2x e ne yüklerseniz mobil ve masaüstünde o olur.

ama yinede gel demen lazımdı gelmesemde ... halka açık site değilmi sonuçta :D neyse hanımı gönderirim ajanım olur asfdasdfasfd haha neyse hayırlı olsun iyi akşamlar

şimdi en başa dönersek. :D :D en başindan beri size anlatmak istedigim durum normal ve 2x logo ama sizin siteniz tema yapilirken normal yerine sadece 2x yi kullanmişlar aslinda olmasi gereken 2 farklı alan ve logo olur masaüstü ve mobil icin sizde bu durum olmadıgı icin 2x e ne yüklerseniz mobil ve masaüstünde o olur.
Anliyorum ? cok cok tsk ederim

Lütfen tema kodlayıcısı ile iletişime geçiniz, ücretli bir ürün için bu şekilde destek vermemiz doğru değil.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.