Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Logo ekleme

Didoli

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar Forum sitemin Logosunu değiştirmeye çalıştım fakat çok küçük görünüyor /: ayrıca google chromdan giriş yapıldığında yeni logo ama diğer tarayicilardan girildiginde hala eski logo görünüyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Screenshot_20210421_172721_com.android.chrome_edit_59594735073718.jpg

moderatörler yorulmasın ben diyim.. profiline site adresini ekle yardımcı olayım ( mod değilim )

Eğer güncell Xenforo kullaniyorsanız bunun icin kolay bir yöntem xenforo aslında size sunuyor tema özellikleri temel seçeneklere girdinizde
2 farklı logo alanı görüceksiniz 2X logo alanı mobil sürümde gösterdiginiz alandır eğer o kısım boş ise masa üstü logonuzu gösterir eğer dolusu ise 2x icindeki logoyu gösterir' logonuzu 2 farklı şekilde oluşturup kullanıcılara sunabilirsiniz.

aczxbb.PNG

Eğer güncell Xenforo kullaniyorsanız bunun icin kolay bir yöntem xenforo aslında size sunuyor tema özellikleri temel seçeneklere girdinizde
2 farklı logo alanı görüceksiniz 2X logo alanı mobil sürümde gösterdiginiz alandır eğer o kısım boş ise masa üstü logonuzu gösterir eğer dolusu ise 2x icindeki logoyu gösterir' logonuzu 2 farklı şekilde oluşturup kullanıcılara sunabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 16224
1619020448562.jpg

Bu alana ekledim ama olmuyor /: hala küçük
Screenshot_20210421_175459.jpg
Diger tarayicidada bu sekilde gorunuyor

Ekli dosyayı görüntüle 16224
bu mesajima ek olarak logonuzun kücük gözükmesinin başlica sebebi büyük resim icinde kücük olmasi yani RESİM büyük ama logonuz kücük
yani şöyle resminin etrafi cok boşluklu

Adsız.png
Bu resmi yüklemeyi deneyin sizin icin boşlukları sildim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada kusura bakmayın yazdıklarınızı anlamakta biraz zorluk cekiyorum /: bir arkadaşımiz bizr bu konularda yardimci oluyordu fakat kendisi hasta ve logo bu sekilde kalmasi cok kotu gorunuyo

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.