Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Logo ekleme

Didoli

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar Forum sitemin Logosunu değiştirmeye çalıştım fakat çok küçük görünüyor /: ayrıca google chromdan giriş yapıldığında yeni logo ama diğer tarayicilardan girildiginde hala eski logo görünüyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Screenshot_20210421_172721_com.android.chrome_edit_59594735073718.jpg

bu mesajimida terar yaziyorum ve benden bu kadar diyorum. siz halen kendi eski logonuzu ekliyorsunuz benim size attigim boşluksuz logoyu eklemiyorsunuz benim size attigim logoyu ekleyin.
1619022504602.jpg

Tekrar indirdim ve tekrar denedim sizin yaptiginiz logo eski logo kesinlikle deil ama yinede teşekkür ederim ilginiz için

benim size attığım kod masa üstü için.. siz mobil içinmi ufak diyorsunuz ben olayı anlamadım... attığım kod sizin sitenize giripte çıkarttığım büyüttüğüm kod bişi farketmedi dediniz... böyle bir imkan yok varsada les şablonda başka kodlar var ... arkadaşın dediğini yapın onunkiside bir çözüm..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.