Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kayıtlı Üyelerin Girişlerinde Sorgu

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Kayıtlı üyelerimizin çalıştıkları şehirlerin sorgulanması için nasıl bir şey yapabiliriz.
Örneğin kayıtlı tüm üyeler ilk girişlerinde yada girmişlerse ilk sayfa yenilemesinde Hangi Kurumda çalışıyorsunuz diye bir sorgu çıkıp bunu yazmadan ulaşamaması yönünde bir entegre lazım.
Üye olurken Yaşadığınız şehir olayını biz Çalıştığınız Bakanlık olarak değiştirmiştik ama şindi bu türden bir şey lazım

Güzel bir makale olur bu konudan...
Bu mantıkla kodu geliştirmek lazım.. Örneğin, reklamları tıklamadan girdiniz gibi :D

Valla öyle.. Yeminne bak. Aklıma hemen o geldi.. Tıkla diyecek kod, reklam sayfasına gelecek resimi tıkla profilin güncellenecek ama hangi resmi google resmi :)

Hocam, Ana sayfaya ulaşamadı ama Son Mesajları tıkladığında bacadan giriyor :) Yada Son Konulara tıklandığında konulara erişiyior.. Bunlar içinde aynı sorguyu editlemek lazım sanırım

Bir isteğe ulaşırken diğerini kaybediyoruz.
Bu sorgu çok güzel ama bir sakınca oluştu. Adsense kabul etmedi..
Acaba bu şekildeki mantığı şöyle yapsak, arka planda forum görünsün sadece popup olarak çıkasa yine aynısı olurmu acaba?

Screenshot_11.png

Screenshot_10.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    12.3 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Aslında çok mantıklı. Çünkü bu şekilde arama motorları site içinde dolaşamaz hala geliyor. Dün yazacaktım ama araya birşeyler girince yazmayı unuttum.
iyi de bir mantıksızlık yok mu bu işte. Ben sorguyu sadece kayıtlı olan kullanıcılar için oluşturdum. Ziyaretçiler için forum ve konular listeleniyor. Başka bir yerde hata yapılmış olabilir mi? Arama motorları siteye kayıt olmuyorlardır ya :))

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.