Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eklentisiz Gece-Gündüz Modu

XenForo 2.1 Eklentisiz Gece-Gündüz Modu 1.0.0

indirmek için izniniz yok

Lim10Ata

Sabit kullanıcı
XGT 2 kullanıcı
Lim10Ata submitted a new resource:

Eklentisiz Gece-Gündüz Modu - Sitenize eklentisiz Gece-Gündüz Modu Ekleyin

Merhabalar, yaklaşık 2 yıl önce ücretsiz olarak yayınladığım temada kullandığım bir teknik, sanırım Türkiye de ilk kullanan kişiyim birkaç forumda tekniğin kullanıldığını gördüğüm için rehber tarzında bir içerik hazırlayayım dedim.

Ne İşe Yarar Nasıl Çalışır?
XenForo'da ki tema değiştirme işlemini tek butona düşürerek 2 tema arasındaki geçişi sağlar.

Nasıl Kullanılır?
Öncelikle forumunuza gece ve gündüz olmak üzere iki adet tema eklemelisiniz. Ardından işlemleri lütfen takip...
Read more about this resource...

Tanner

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Hocam ilk önce paylaşımınız için teşekkür ederim, benim bir sorunum var, ben işlediğim tasarımıma stil özelliklerinde gece gündüz modunu aktif / deaktif etme özelliği eklemişim, daha sonra şablondan değil de stil özelliklerinden ID numarası girerek tema geçişi sağlamak istedim ama hata verdi, özelliğe geçiş vermek istediğimde aldığım hata şudur Screenshot

bu ise stil özelliklerine eklediğim özellik Screenshot

şimdi sorunum şu, nasıl yapabiliriz ki PAGE_CONTAINER'e eklediğimiz şu stil ID numarasını stil özelliklerine çağıralım diye? umarım bir şekilde anlata bilmişimdir.

Tanner

xFanatik
XGT 2 kullanıcı
Sorunu çözdüm, aynen resimdeki gibi geçi. verilmeli Screenshot
yani böyle değil {{ property('IDNumarasi') }} böyle eklenmeli (property('IDNumarasi'))