Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Eklentisiz Gece-Gündüz Modu

XF 2.1 Eklenti Eklentisiz Gece-Gündüz Modu 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
admin cp görünüm diller temalarınız
Ekli dosyayı görüntüle 12329
düzenliceğiniz temaya tıklayın
Ekli dosyayı görüntüle 12332
Ekli dosyayı görüntüle 12333
bu gunduz temammız olsun okla gosterdıgım ıd nosunu yanı 6
Ekli dosyayı görüntüle 12334
styles 7 numaralı temamızda gece modu
sızın yapmaya calıstıgınız 2 tane gunduz temasını ıconlara basıp değişmesını beklemenız bu osekılde olmaz
bırtemanız acık tonlar olmalı 2 cı temanızda koyu tonlar
Ekli dosyayı görüntüle 12335
styles 6 gunduz temam benım
Ekli dosyayı görüntüle 12336
styles 7 de gece temam busekılde gece gunduz teması ayarlıya bılırsınız temanın ısmını degıserek degıl
zaten 2 tane tema oluşturdum bir tanesi açıkton diğeride koyu ton olacak page containere verdiğiniz kodları yapıştırdım
id lerinide yazdım ama koyu tema ikisindede yok ikiside açık tonda

senın kullandıgın 2 temada suan acık ton nasıl değişmesını beklıyorsun YuSuF02 YuSuF02

YuSuF02 YuSuF02, renklerını degıstırerek YuSuF02 YuSuF02 admın cp gorunum dıller tema ozellıklerı Renk paleti ve temel renk seceneklerınden

Paylaşım için teşekkürler. Geçiş olayını hallettik biz ama tek tema üzerinde javascript çalışması vardı o ne oldu var mı sonuç :)

Doğruyu söylemek gerekirse daha başına bile geçemedim büyük bir projenin çalışmalarını yürütüyoruz, xenforo da hizmetler arasında bakalım bu iş bitsin odaklanırız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.