Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Eklentisiz Gece-Gündüz Modu

XF 2.1 Eklenti Eklentisiz Gece-Gündüz Modu 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

Lim10Ata

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Lim10Ata submitted a new resource:

Eklentisiz Gece-Gündüz Modu - Sitenize eklentisiz Gece-Gündüz Modu Ekleyin

Merhabalar, yaklaşık 2 yıl önce ücretsiz olarak yayınladığım temada kullandığım bir teknik, sanırım Türkiye de ilk kullanan kişiyim birkaç forumda tekniğin kullanıldığını gördüğüm için rehber tarzında bir içerik hazırlayayım dedim.

Ne İşe Yarar Nasıl Çalışır?
XenForo'da ki tema değiştirme işlemini tek butona düşürerek 2 tema arasındaki geçişi sağlar.

Nasıl Kullanılır?
Öncelikle forumunuza gece ve gündüz olmak üzere iki adet tema eklemelisiniz. Ardından işlemleri lütfen takip...

Read more about this resource...

Hocam ilk önce paylaşımınız için teşekkür ederim, benim bir sorunum var, ben işlediğim tasarımıma stil özelliklerinde gece gündüz modunu aktif / deaktif etme özelliği eklemişim, daha sonra şablondan değil de stil özelliklerinden ID numarası girerek tema geçişi sağlamak istedim ama hata verdi, özelliğe geçiş vermek istediğimde aldığım hata şudur Screenshot

bu ise stil özelliklerine eklediğim özellik Screenshot

şimdi sorunum şu, nasıl yapabiliriz ki PAGE_CONTAINER'e eklediğimiz şu stil ID numarasını stil özelliklerine çağıralım diye? umarım bir şekilde anlata bilmişimdir.

Sorunu çözdüm, aynen resimdeki gibi geçi. verilmeli Screenshot
yani böyle değil {{ property('IDNumarasi') }} böyle eklenmeli (property('IDNumarasi'))

ustam bir türlü yapamadım nasıl yapabilirim kodları nereye yapıştırayım

Tam olarak nasıl yapacağıma detaylı anlatırsanız çok sevinirim

Halis Halis VasY Charismax
Sitenize mevcut temanızın gece modunu veya gündüz modunu eklemelisiniz, ekledikten sonra temalarınızın id'sini bulup verdiğim kodu page_container veya gözükmesini istediğiniz uygun şablona yerleştirin.

Site adresi nedir?

Paylaşım için teşekkürler. Geçiş olayını hallettik biz ama tek tema üzerinde javascript çalışması vardı o ne oldu var mı sonuç :)

Sitenize mevcut temanızın gece modunu veya gündüz modunu eklemelisiniz, ekledikten sonra temalarınızın id'sini bulup verdiğim kodu page_container veya gözükmesini istediğiniz uygun şablona yerleştirin.

Site adresi nedir?
www.gsmkolik.com
ama ustam tema id sini nasıl bulup değiştireceğim

Site adresi nedir?
ustam yaptım oldu ama renk değişmedi bu şekilde gündüz gece iconu geldi ama renkler değişmedi
gece teması olmadı aynı ikiside gündüz teması
Screenshot_2020-06-29 GSMKolik - Android - İphone Destek ve Teknik Servis Forumu.png
Screenshot_2020-06-29 GSMKolik - Android - İphone Destek ve Teknik Servis Forumu(1).png

admin cp görünüm diller temalarınız
1593422196425.png
düzenliceğiniz temaya tıklayın
1593422285805.png
1593422335147.png
bu gunduz temammız olsun okla gosterdıgım ıd nosunu yanı 6
1593422399677.png
styles 7 numaralı temamızda gece modu
sızın yapmaya calıstıgınız 2 tane gunduz temasını ıconlara basıp değişmesını beklemenız bu osekılde olmaz
bırtemanız acık tonlar olmalı 2 cı temanızda koyu tonlar
1593422590046.png
styles 6 gunduz temam benım
1593422632332.png
styles 7 de gece temam busekılde gece gunduz teması ayarlıya bılırsınız temanın ısmını degıserek degıl

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.