Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Editör uyarı sistemi  - [XenGenTr] EditörNotice - Türkçe

XF 2.0 Eklenti Editör uyarı sistemi - [XenGenTr] EditörNotice - Türkçe 1.1.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Sanki alttan ve üstten xf if satırlarını silseniz gözükür gibi tam emin değilim ama deneyi isterseniz.
0nu denemiştim hocam görünmüştü ama , Paylaşılan resim görünmedi less şablonuna ek olarak neler eklenebilir ki ? Görülebilmesi için.

Yeni konu açma ile konu içinde cevap verme farklı şablonlar göründüyse temel fonksiyon oluyor demek ki. Konu açarken için ilgili şablona eklemek lazım pc geçince söyleyebilirim.

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam forum katagorilerine özel uyari acabilir miyiz x katagorisine ayri uyari y katagorisine ayri uyari yapma imkanimiz varmi konu acarken ve cevap yazarken

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam forum katagorilerine özel uyari acabilir miyiz x katagorisine ayri uyari y katagorisine ayri uyari yapma imkanimiz varmi konu acarken ve cevap yazarken
Şu eklenti ile yapabilirsiniz bunu;

Şu eklenti ile yapabilirsiniz bunu;

hocam sagolasın kurdum ama şu ayar nerede yapılıyor orayı bulamadım admin panelde

xengentr-uyari-sistemi-demo-forum-png.4961

hocam sagolasın kurdum ama şu ayar nerede yapılıyor orayı bulamadım admin panelde
Uyarı yazacağınız foruma, admin panelde forumlar, kategoriler alanında erişebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: ebu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.