Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü appify eklentisini silince site bozuluyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

retrodogukan

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Sitenin mobil uygulamasını yapmak için appify eklentisini yükledim, tabii site sorunlu oldugu için bende de eklentinin sonlarına doğru ngnix 504 hatası verdi. Admin panelinde eklenti kurulu görünmüyor ama sitemin bazı yerlerinde ve admin paneli soldaki listede yüklü görünüyor. Dosyalarını sildiğimde de, sitede beklenmedik hata uyarısı veriyor. Bunu nasıl temizce silebilirim?

Çözüldü appify eklentisini silince site bozuluyor

Sorun tamami ile eklenti ile kaynaklıdır,yapısında bulunan hatalardan dolayı bu şekilde kalmaktadır. Eklenti kaldırılmıştır..
Lütfen bana vermiş olduğunuz şifreleri değiştiriniz..
sitedomain\src\addons\appify yi siliyorum hocam zaten src yi tamamiyle silmiyorum ayrıca hocam hâlâ eklentiyi ne kadar yükleme çalışsam yüklü görünmüyor tekrar yüklememi istiyor sonra yine 504 ngnix alıp duruyorum ben mi anlatamıyorum bir türlü eklentinin Yüklü görünmediğini

bak ben son kez yazıyorum sen bilirsin..
bu ngix hatası verdiren eklentini geri kur... siten ngix hatası yer ama sen admin panele girebiliyorsun dimi ? haah girince eklenti kaldır de tiki işaretle :D siten gelcek eklenti tamamen kalkacak..

O verdiğin eklenti yüklü görünmeyen eklentiyi nasıl silecek onu anlayamıyorum, eklentinin var mı bölümü o zaman sileyim hocam, yüklü görünmüyor ki eklenti silmeyi deneyeyim

bak ben son kez yazıyorum sen bilirsin..
bu ngix hatası verdiren eklentini geri kur... siten ngix hatası yer ama sen admin panele girebiliyorsun dimi ? haah girince eklenti kaldır de tiki işaretle :D siten gelcek eklenti tamamen kalkacak..
sitem sitedomain\src\adddons\appify ı silince beyaz ekranı veriyor hata vs vs.

O verdiğin eklenti yüklü görünmeyen eklentiyi nasıl silecek onu anlayamıyorum, eklentinin var mı bölümü o zaman sileyim hocam, yüklü görünmüyor ki eklenti silmeyi deneyeyim
hocam verdiğim eklenti yüklü görünmesi gereken eklenti değil zaten anlatamadım :D ya beni mazur gör ben anlatamıyorum cidden :D
verdiğim eklenti herhangi bir ayarı yok bir paneli yok.. sadece başka bir eklenti kaldır dediğin zaman sana tik işareti çıkaracak hatta kirilce mi rusca mı ne yazar üzerindede türkçe yazar ben çevirmiştik .. kutucugu işaretliycen bir başka eklentiyi kaldırırken :D abi site adresin nedir ?

hocam verdiğim eklenti yüklü görünmesi gereken eklenti değil zaten anlatamadım :D ya beni mazur gör ben anlatamıyorum cidden :D
verdiğim eklenti herhangi bir ayarı yok bir paneli yok.. sadece başka bir eklenti kaldır dediğin zaman sana tik işareti çıkaracak hatta kirilce mi rusca mı ne yazar üzerindede türkçe yazar ben çevirmiştik .. kutucugu işaretliycen bir başka eklentiyi kaldırırken :D abi site adresin nedir ?
Hocam dm den mesaj yazıyorum buradan coook konusacagız belli

asdsadasdas haha site girişi falan atma ben yetkili degilim site adresini at bi :D

Sizin iş biraz sarpa sarmış açıkcası,eklenti dosyaları FTP,ADMİNCP,HOST PANEL giriş bilgileriniz DM atın. Ne zaman bilmiyorum ama ilk fırsatta göz atacağım ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.