Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü appify eklentisini silince site bozuluyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

retrodogukan

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Sitenin mobil uygulamasını yapmak için appify eklentisini yükledim, tabii site sorunlu oldugu için bende de eklentinin sonlarına doğru ngnix 504 hatası verdi. Admin panelinde eklenti kurulu görünmüyor ama sitemin bazı yerlerinde ve admin paneli soldaki listede yüklü görünüyor. Dosyalarını sildiğimde de, sitede beklenmedik hata uyarısı veriyor. Bunu nasıl temizce silebilirim?

Çözüldü appify eklentisini silince site bozuluyor

Sorun tamami ile eklenti ile kaynaklıdır,yapısında bulunan hatalardan dolayı bu şekilde kalmaktadır. Eklenti kaldırılmıştır..
Lütfen bana vermiş olduğunuz şifreleri değiştiriniz..
sorunun src\addons\appify' da olduğunu öğrendim js ile styles da sildim appify dosyalarını sitede bir şey olmadı

Konu ilgili kategoriye taşınmıştır!

Mantıklı bir açıklama yapmak zor. Buradan bakınca yapılacak işlemler ise sınırlı. İlk olarak olasılıkları bir eleyelim ve ona göre ilerleyelim.
Eğer eklentinin bir üst versiyonu var ise o eklenti yada mevcut eklentiyi yeniden kurun. Eğer bir sorun yok eklenti çalışıyor ise eklentiyi şimdi yeniden kaldırınız.
Benim fikrim,sanki eklenti kaldırım aşamasında bir kopukluk olmuşda eklenti verileri tema olarak temizlenmemiş yönündedir.

Mantıklı bir açıklama yapmak zor. Buradan bakınca yapılacak işlemler ise sınırlı. İlk olarak olasılıkları bir eleyelim ve ona göre ilerleyelim.
Eğer eklentinin bir üst versiyonu var ise o eklenti yada mevcut eklentiyi yeniden kurun. Eğer bir sorun yok eklenti çalışıyor ise eklentiyi şimdi yeniden kaldırınız.
Benim fikrim,sanki eklenti kaldırım aşamasında bir kopukluk olmuşda eklenti verileri tema olarak temizlenmemiş yönündedir.
Hocam eklentideki dosyalar çok garip, size siteyi panelle versem ve hostingime baksanız olur mu müsait olduğunuz zamanda

Garipten kastını nedir anlamadım,ama dediklerimi bir deneyin. Ona göre size elimizden geldiğince yardımcı olacağız merak etmeyin ;)

Mevcut veya üst alt sürümü yükleyince solda o ve site indexinde o şeyleri duruyor, hostingden o eklentinin js ve styles şeyini silsem sorun olmuyor ama src deki dosyasını silsem site gidiyor, eklentiyi yeniden kuramıyorum

şunu kur sitene bu eklenti eklenti kaldırma eklentisi ftp den ilgili dosyaları kendisi silecektir . tiki işaretleyipte kaldırın kaldıracağını eklentiyi...sanırım siz yanlış dosya siliyorsunuz . bi deneyin ftp ile işiniz yok bu eklenti ftp deki ilgili kaldırdığın eklentininde dosyalarını kaldırır...

Ekli dosyalar

• BS-AddonFileRemove-1.0.0a.zip
    34.5 KB · Görüntüleme: 8
biraz açıklayıcı olsun..

kaldırırken sorun yaşadığınız eklenti şuan kurulu olsun
verdiğim eklentiyi sitenize yükleyin o çalışıcak zaten bir ayarı yok onun..

sonra kaldırırken sorun yaşadıgınız eklentiyi kaldır diyin size tik olarak bir seçenek çıkacak.. tıkla onu öyle kaldır ftp de ilgili dosya dizinini kusursuz kaldıracaktır...
eger ona ragmen sorun yaşıyorsanız dizin çakışması vardır bunu ladezs arkdaş çözer

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.