Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü appify eklentisini silince site bozuluyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

retrodogukan

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Sitenin mobil uygulamasını yapmak için appify eklentisini yükledim, tabii site sorunlu oldugu için bende de eklentinin sonlarına doğru ngnix 504 hatası verdi. Admin panelinde eklenti kurulu görünmüyor ama sitemin bazı yerlerinde ve admin paneli soldaki listede yüklü görünüyor. Dosyalarını sildiğimde de, sitede beklenmedik hata uyarısı veriyor. Bunu nasıl temizce silebilirim?

Çözüldü appify eklentisini silince site bozuluyor

Sorun tamami ile eklenti ile kaynaklıdır,yapısında bulunan hatalardan dolayı bu şekilde kalmaktadır. Eklenti kaldırılmıştır..
Lütfen bana vermiş olduğunuz şifreleri değiştiriniz..
dediğim gibi ilk kurmaya calıstıgımda sonda 504 ngnix hatası verdi sonra eklenti yüklü görünmedi ama sitede ve soldaki yerde onun parçaları vardı

Hocam eklenti yüklü görünmüyor ki kaldırayım dediğin eklentiyi yükledim nereden sileceğim
abi verdiğim eklenti . yüklü olan eklentiyi kaldır dediginde zaten çalışacak tik çıkacak önüne seçeceksin ftp de ilgili olan ona ait dosyalarıda silecek... ama şuan eklenti kurulmuyorki sileyim dedin . ona bişey diyemem.. kurulu olması lazım full kadırırken temizlemesi için..

verdiğim eklentiyi silme hayat kurtarır o ciddi diyorum... eklenti kaldıracağın zaman ftp yegirmene gerek yok panelden kaldır dersin tiki işaretlersin komple ftpdeki sildiğin eklentinin dosyalarınıda kaldırır

eklentinin dosyalarını atıp geri yüklesene :D yeniden yüklüyormuş gibi o android eklentisini geri yükle sonra dediğim şekilde normal kaldır . :D
olmuyorsa hocalar baksın burda

Özet geçeyim, eklenti yüklü değil yine söylüyorum, ilk yüklemeye çalıştığımda 504 ngnix verdi sonda ve beni eklenti sayfasına geri attı ve eklenti yüklü görünmüyordu fakat indeximde ve admin panelinde yüklü gibi görünüyordu. Eklentinin dosyalarını tekrardan hostinge upload edip denedim olmadı hâlâ index ve admin panelinde yüklü fakat eklenti yerinde yüklü görünmüyordu, Eklenti dosyalarını hostingten silip tekrar upload ettim fakat öyle olunca da site hata veriyordu, src dosyasında bir şey var ama çözemedim

Yani aklına gelecek şeyleri ben denedim önceden hocam, onlar ilk denediğim şeylerdi. Bir türlü eklentiden kurtulamıyorum

Ha eklentiyi tekrar kurmayı dene diyorsan, aynı şeyler oluyor 504 ngnix veriyor sonra yüklüymüş gibi görünüyor, çözüm değil bu

src dosyası xenforonun kendi dosyası ondan birşey yoktur.. eklentinin içindeki src dosyasını src alt dosya yani alt dizin yoluna bakıp hangi dosyanın eklentiye ait oldugunu bulup silmen lazım.. önceden o hatayı bende yaptım src den girdim eklentinindir diye yanlış dosya sildim site görüntülenmedi bembeyaz ekran gelmişti.. bende eklentinin kurulum dosyasını yeniden ftp ye atıp yükleyip bu sana attıgım eklentiyle kaldırmıştım

Ha eklentiyi tekrar kurmayı dene diyorsan, aynı şeyler oluyor 504 ngnix veriyor sonra yüklüymüş gibi görünüyor, çözüm değil bu
hocam çözümü sana sundum çözüm degil diyorsun :D eklentiyi tekrar kur panelden dediğim şekilde kaldırsana niye kasıyon sen :D sana verdiğim eklenti bu olayı çözecek diyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.