Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı 2. El XenForo Lisans Alınır ve Satılır.

Xenforo 2 lisans satın almak istiyorum bende fiyat vs. bilgi alabilirmiyim ?

Xenforo 2 lisans satın almak istiyorum. En son olur fiyatı ile detayları pm alabilir miyim

Merhaba 2.el versiyon 2 lisansı varmı varsa fiyat bilgi verirmisiniz

Merhaba xenforo lisansı almak istiyorum vbulletin den daha mı iyidir ve php 7 gibi sürümünü destekliyor mu. Vbulletin 5.2 destekliyor php sürümünü düşürünce bu sefer wordpress çalışmıyor o yüzden xenforo ya geçmek istedim

Merhaba xenforo lisansı almak istiyorum vbulletin den daha mı iyidir ve php 7 gibi sürümünü destekliyor mu. Vbulletin 5.2 destekliyor php sürümünü düşürünce bu sefer wordpress çalışmıyor o yüzden xenforo ya geçmek istedim
Xenforo kesinlikle vbulletinden daha iyidir. PHP 7 ile de uyumludur ki zaten birçok özelliğinin çalışması için PHP 7 versiyonu gereklidir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.