Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Satılık 2 Aylık Lisans+Tema

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

6sekiz

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Bir Hevesle Aldığım Xenforo Lisansımı Ve Gene Lisanslı Temamı Satıyorum.25 Ocak 2022'ye kadar destek ve güncellemeler Geçerli

Tema Link : Tıkla

En Yüksek Rakama Vereceğim Arkadaşlar Teklifinizi Yazın Lütfen

İstenilen ücret
0
İlk lisans sahibi kimdir?
  1. ilk satın alan benim
Lisansın faturası var mı?
  1. Evet faturası var,konuya ekliyorum
Transfer edilebilir mi?
  1. Evet transfer edilebilir
Bağlı olduğu domain
https://6sekiz.net
Lisans doğrulama kodu
BABA053257
Ticket desteği etkin mi
  1. Evet ticket desteği var
İndirilebilir son versiyonu
2.2.4
Son güncelleme tarihi
MART 11
Fiyat nedir tel no verir misiniz

Arkadaşlar Tema Ayrıca Satılıktır.Sitesinde Satış Değeri 50 Dolardır.İstediğim Rakam 200 TL Dir.Tema Desteği Güncelleme Süreci 1 Yıldır 10 Ay Daha Süresi Vardır. Xenforo Lisansının Şuan Satış Fiyatı Anlık Kura Göre Takribi 1300 Liradır.2 Aylık Xenforo Lisans İçin 900 TL Düşünüyorum.Mail İle Birlikte Vereceğim Eklenti Vb Yoktur.Temayla Birlikte Almak İsteyen Olursa İkisini 1000 Liraya Vereceğim.

Fiyat olarak ne istiyorsunuz hocam.
Arkadaşlar Tema Ayrıca Satılıktır.Sitesinde Satış Değeri 50 Dolardır.İstediğim Rakam 200 TL Dir.Tema Desteği Güncelleme Süreci 1 Yıldır 10 Ay Daha Süresi Vardır. Xenforo Lisansının Şuan Satış Fiyatı Anlık Kura Göre Takribi 1300 Liradır.2 Aylık Xenforo Lisans İçin 900 TL Düşünüyorum.Mail İle Birlikte Vereceğim Eklenti Vb Yoktur.Temayla Birlikte Almak İsteyen Olursa İkisini 1000 Liraya Vereceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.