Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Satılık lisans XenForo 2.1.9 Lisans 500 TL'ye Satılıktır

halley

Kullanıcı
Kullanıcı
Kullanmadığım Xenforo lisansını satmak istiyorum forumunuz aracılığıyla. Lisans süresi bitti manuel download edilebilir. 2.2.2 sürümü görünüyor panelde indirilebilir olarak ama 2.1.9'u görüyorum içine girince sanırım stabil değil. Lisans Hesabı mail ile birlikte verilecektir.
İletişim : Tıkla Whatsapp

İstenilen ücret
500
İlk lisans sahibi kimdir?
  1. ilk satın alan benim
Lisansın faturası var mı?
  1. Hayır faturası yok
Transfer edilebilir mi?
  1. Hayır transfer edilemez
Bağlı olduğu domain
https://babiato.org
Lisans doğrulama kodu
0189fbf7edd213004602c8317a0f7454
Ticket desteği etkin mi
  1. Hayır ticket desteği bitti
İndirilebilir son versiyonu
2.1.9
Son güncelleme tarihi
17 Mayıs 2020
Moderatör tarafında düzenlendi:
Lisansın transfer edilemediğini öğrendim o sebeple fiyatını 500’ye çekiyorum arkadaşlar. forum mesajını düzenleyemiyorum o sebeple buradan yazmak istedim. Hesap mail ile birlikte verilecektir. https://www.linkedin.com/in/halilkaya

Şimdi bir arkadaş almayı düşünüyor satış işlemi hangi sırayla yapılmalı hocam? netr0n netr0n

tamam hocam ben şunu diyorum paneli vereyim arkadaş girsin görsün işlemi yapsın. ücreti yatırsın maili vereyim. en doğru yol bu gibi duruyor.

tamam hocam ben şunu diyorum paneli vereyim arkadaş girsin görsün işlemi yapsın. ücreti yatırsın maili vereyim. en doğru yol bu gibi duruyor.

Panelinizi ne verin derim nede vermeyin derim. Teamviewer ile de işlem yapabilirsiniz veya lisans doğrulama kodu zaten eklemişsiniz. Xenforo'un lisans alanından doğrulayabilir. Dediğim gibi bu gibi işlemlerde dikkatli olun, ne zarar görün, ne zarar verin. Şimdiden iki taraf içinde hayırlı olsun ;)

Panelinizi ne verin derim nede vermeyin derim. Teamviewer ile de işlem yapabilirsiniz veya lisans doğrulama kodu zaten eklemişsiniz. Xenforo'un lisans alanından doğrulayabilir. Dediğim gibi bu gibi işlemlerde dikkatli olun, ne zarar görün, ne zarar verin. Şimdiden iki taraf içinde hayırlı olsun ;)
Mail adresi değiştirdik güncelleyebilir misiniz onu mailiyle birlikte verilecek.

Lisans Satılmıştır Teşekkürler güvenilir arkadaş

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.