Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı 2. El XenForo Lisans Alınır ve Satılır.

Merhaba arkadaşlar. Devir edilebilir XENFORO lisans arıyorum. İçerisinde RESOURCE MANAGER olması da tercih sebebi.

Arkadaşlar tekrar merhaba. Lisans süresi dolduktan sonra yenileme yapmadan kaynak yöneticisindeki eklentileri indirebiliyor muyduk. Bu arada lisans arayışım halen devam etmekte.

Arkadaşlar tekrar merhaba. Lisans süresi dolduktan sonra yenileme yapmadan kaynak yöneticisindeki eklentileri indirebiliyor muyduk. Bu arada lisans arayışım halen devam etmekte.
Evet.

• Beğen
Tepkiler: ugr
1 adet xenforo lisans almak istiyorum. Fiyat teklifi iletebilir misiniz?

Merhaba, XenForo lisans satın almak istiyorum neyapmam gerek acaba?

Bilgi almak istiyorum iletişim numarası yazar mısınız

1 adet xenforo lisans almak istiyorum. Fiyat teklifi iletebilir misiniz?
Merhaba, XenForo lisans satın almak istiyorum neyapmam gerek acaba?
Bilgi almak istiyorum iletişim numarası yazar mısınız

XenForo lisans talebi çok fazla olduğu için lisans geldiğinde önceliğimiz istek sırasına göre gider. Fiyatlar bize gelen lisansların durumuna göre fiyat değişikliği gösterir. Şu anda elimizde lisans kalmadı. Gelirse sıraya göre bilgilendiririz.

XenForo lisansı satılmaktadır. Detaylı bilgi için pm yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.