Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı 2. El XenForo Lisans Alınır ve Satılır.

Merhaba son sürüm lisans almak istiyorum

Devir olursa diye yazmiştim hocam o yuzden globali tercih etmedim :)
Eger yeni bir lisans ise arasında çok büyük bir fiyat farkı olmayacaktır, böyle bir durum var ise neden korkarak acabalar ile dolu bir lisans satın alayım ki ;) biraz fazla veriri rahat rahat kullanırım.
Eski bir lisans ise yad lisans gerçekten çok uygun fiyatlı ise düşünüle bilir bu durum ancak ;)

Günde 1 mesaj hakkım olduğu için uzun yazacağım. 1 adet forum sayfam var ancak 2. lisansa ihtiyacım oldu. Mümkünse 2.x veya tercihen 2.2 olarak lisans, yorumlardan anladığım kadarı ile elinizde kalmadı. Fakat bu sürümlerde bir lisans hakkında kabaca fiyat bilgisi alabilir miyim ? Yukarıda mesajda bahsettiğiniz gibi arada cüzi bir fark var ise sıra beklemeden direk almayı düşünebilirim.
Teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.