Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı 2. El XenForo Lisans Alınır ve Satılır.

arkadaşlar 150 dolara aldığım lisansı türk para birimi olarak 700tl ye bırakıcam para ihtiyacından dolayı bu fiyata veriyorum lisans ile birlikte xenforo resources de var orjinal

arkadaşlar 150 dolara aldığım lisansı türk para birimi olarak 700tl ye bırakıcam para ihtiyacından dolayı bu fiyata veriyorum lisans ile birlikte xenforo resources de var orjinal
0532 xxxx ulaşırsan sevinirim

Edit;
İletişim bilgilerinizi DM olarak özel atınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Satışınızı bu formatta sunmanız lazım
Örnek:
XenForo Sürümü:
2.x veya 1.x
Lisansın İlk Sahibiyim: Evet / Hayır.
Kalan Lisans Güncelleme Süresi: 6 ay.
Lisans Transfer Edilebilir : Evet.

Almayı düşünüyorum fiyat bilgisi rica ediyorum ve hiç bir bilgim yok detaylı dönüş olursa sevinirim

Merhaba elinizde lisans mevcut mu.?

lisans ucretini ortaya yazmanız mumkunmu PM beklemek zorunda kalmaz ve ihtiyacı olan fiyatı kabullenip oyle iletişime geçmesi daha mantıklı degilmi?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.