Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Uyarı 2. El XenForo Lisans Alınır ve Satılır.

XenForo 2 için bende fiyat teklifi alabilir miyim?

Branding Removal seçeneği olan son sürüm lisans için fiyat teklifi almak istiyorum. Saygılar

2. el xenforo 2 lisansı fiyatı alabilirmiyim?

Merhaba. 13 yıllık SMF bir edebiyat sitem var. Site tamamen kültür ve sanat sosyal fayda için oluşturulmuştu. Halen öyle. Bu yazılıma geçmek istiyorum. Makul bir lisans ücreti olur mu merak ediyorum. Ayrıca SMF den sorunsuz olarak bu yazılıma geçmek mümkün mü bilen varsa özel mesajdan ya da bir şekilde bilgilendirirse sevinirim. Smf forumda 43 bin civarında ileti bulunuyor.

Lisans fiyat teklifini bekliyorum.

En son versiyon olmalı. Media Galeri özelliği de olmalı.

Merhaba. 13 yıllık SMF bir edebiyat sitem var. Site tamamen kültür ve sanat sosyal fayda için oluşturulmuştu. Halen öyle. Bu yazılıma geçmek istiyorum. Makul bir lisans ücreti olur mu merak ediyorum. Ayrıca SMF den sorunsuz olarak bu yazılıma geçmek mümkün mü bilen varsa özel mesajdan ya da bir şekilde bilgilendirirse sevinirim. Smf forumda 43 bin civarında ileti bulunuyor.

Lisans fiyat teklifini bekliyorum.

En son versiyon olmalı. Media Galeri özelliği de olmalı.

Dönüş yapıldı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.