• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
  Daha fazla bilgi!
[TH] User Criteria Extended | Genişletilmiş Kullanıcı Kriterleri

Türkçe Yama [TH] User Criteria Extended | Genişletilmiş Kullanıcı Kriterleri 1.0.6

indirmek için izniniz yok
XenForo yada eklentiye ait Türkçe dil paketi yamasıdır.
Uyumlu XF 2 Sürümleri
 1. 2.2.X
 2. 2.1.X
Uyarı sistemi, Kullanıcı ödülleri gibi alanlarda kullanılan kullanıcı kriterlerine ilave kriterler getiren bir eklenti olan [TH] User Criteria Extended eklentisinin Türkçe çevirisidir.

NOT: Bu eklenti ile gelen yeni kriterlerin ayırt edilebilmesi amacıyla "(XL)" ifadesi eklenmiştir.

NOT: Gelişmiş kriterler kısmında çok az çeviri yapılmıştır. Kullanıcı kriterleri ve Kullanıcı alan kriterleri tamamen çevrilmiştir.

Türkçe Kurulum;
Zip dosyası içinden çıkan "language-Tuerkce-(TR)-ThemeHouse-UserCriteria 1.0.6 (Advanced criteria cevrilmedi).xml" dosyasını AdminCP >> Görünüm ve diller >> Dilleriniz >> Yükle >> Dosya Seç >> alanından seçiniz.

Aşağıdan Seçilenin üzerine yükle kısmına işaret koyarak alttaki yerden Türkçe dilini seçiniz ve en altta bulunan Yükle butonuna basarak Türkçe yamayı üzerine yazdırın.

Kullanım:
Eğer daha önce kullanmadıysanız, @netr0n tarafından hazırlanan XenForo 2 uyarı sistemi ile uyarılar nasıl gösterilir videolu anlatımlı şu konuya mutlaka bir göz atın.

Video - XenForo 2 uyarı sistemi ile uyarılar nasıl gösterilir?

@mkucuksari tarafından Eklenti 2.0 beta sürümünde iken Türkçe yaması yayınlanmış fakat eklenti baştan ve daha gelişmiş bir şekilde yazıldığı için Türkçe yama 2.1 ve 2.2 sürümüne uygun değildi. Bu sürümler için çeviri bulamadığımdan bir el atmak istedim umarım işinize yarar.

GKK_1.png GKK_2.png GKK_3.png
Yazar
MFA
İndirilme
9
Görüntüleme
1,087
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 2 değerlendirme

Son incelemeler

Emeklerine sağlık, teşekkürler...
Ellerine sağlık
 • Gizliliğinize değer veriyoruz

  Bu sitenin çalışması için temel çerezleri ve deneyiminizi geliştirmek için isteğe bağlı çerezleri kullanıyoruz.

  Daha fazla bilgi görün ve tercihlerinizi yapılandırın

  Bu tanımlama bilgileri, güvenlik, ağ yönetimi ve erişilebilirlik gibi temel işlevleri etkinleştirmek için gereklidir. Bunları reddetmeyebilirsin.
  Bu tanımlama bilgilerini ayarlayarak tarama deneyiminiz için gelişmiş işlevsellik sunuyoruz. Bunları reddederseniz gelişmiş işlevsellik kullanılamaz.
  Güvenlik, analitik, performans veya reklam amaçlarıyla çeşitli hizmet sağlayıcılarla bağlantılı olarak işlevselliği güçlendirmek için üçüncü taraflarca ayarlanan tanımlama bilgileri gerekebilir.