Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[TH] User Criteria Extended | Genişletilmiş Kullanıcı Kriterleri

Türkçe Yama [TH] User Criteria Extended | Genişletilmiş Kullanıcı Kriterleri 1.0.6

indirmek için izniniz yok
XenForo ya da eklentiye ait Türkçe dil paketi yamasıdır.
Uyumlu XF 2 Sürümleri
  1. 2.2.X
  2. 2.1.X
Uyarı sistemi, Kullanıcı ödülleri gibi alanlarda kullanılan kullanıcı kriterlerine ilave kriterler getiren bir eklenti olan [TH] User Criteria Extended eklentisinin Türkçe çevirisidir.

NOT: Bu eklenti ile gelen yeni kriterlerin ayırt edilebilmesi amacıyla "(XL)" ifadesi eklenmiştir.

NOT: Gelişmiş kriterler kısmında çok az çeviri yapılmıştır. Kullanıcı kriterleri ve Kullanıcı alan kriterleri tamamen çevrilmiştir.

Türkçe Kurulum;
Zip dosyası içinden çıkan "language-Tuerkce-(TR)-ThemeHouse-UserCriteria 1.0.6 (Advanced criteria cevrilmedi).xml" dosyasını AdminCP >> Görünüm ve diller >> Dilleriniz >> Yükle >> Dosya Seç >> alanından seçiniz.

Aşağıdan Seçilenin üzerine yükle kısmına işaret koyarak alttaki yerden Türkçe dilini seçiniz ve en altta bulunan Yükle butonuna basarak Türkçe yamayı üzerine yazdırın.

Kullanım:
Eğer daha önce kullanmadıysanız, @netr0n tarafından hazırlanan XenForo 2 uyarı sistemi ile uyarılar nasıl gösterilir videolu anlatımlı şu konuya mutlaka bir göz atın.

Video - XenForo 2 uyarı sistemi ile uyarılar nasıl gösterilir?

@mkucuksari tarafından Eklenti 2.0 beta sürümünde iken Türkçe yaması yayınlanmış fakat eklenti baştan ve daha gelişmiş bir şekilde yazıldığı için Türkçe yama 2.1 ve 2.2 sürümüne uygun değildi. Bu sürümler için çeviri bulamadığımdan bir el atmak istedim umarım işinize yarar.

GKK_1.png GKK_2.png GKK_3.png
Yazar
MFA
İndirilme
12
Görüntüleme
1,739
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 2 değerlendirme

Son incelemeler

Emeklerine sağlık, teşekkürler...
Ellerine sağlık

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.